w

Sztuczna inteligencja narysowała przedmioty z LoLa na bazie samych ich opisów. Efekt zaskakuje

Sztuczna inteligencja przedstawiła na obrazach itemy znane z LoLa na podstawie ich nazw.


Zabawy ze sztuczną inteligencją w społeczności League of Legends trwają nie od dziś. Niektórzy gracze próbowali stworzyć inteligentnego bota, który grałby mecze jako ich premade. Inni bawili się wszelakimi aplikacjami generującymi twarze, by odwzorować bohaterów LoLa. Efekty czasami były nieco przerażające lub po prostu absurdalne – Sztuczna inteligencja wygenerowała twarze bohaterów League of Legends. Niektóre z nich mogą przerazić.

Tym razem jeden z graczy poszedł nieco dalej i zamiast tworzyć kolejne portrety postaci, postanowił wykorzystać sztuczną inteligencję do odwzorowania przedmiotów z gry. Wyniki mogą być zaskakujące.

Obrazy wykonane przez AI

W internecie istnieje wiele aplikacji i stron, które pozwalają na zabawy ze sztuczną inteligencją. Niektóre z nich, tak jak było wspomniane wyżej, mogą wygenerować twarz człowieka na podstawie opisu. Inne potrafią stworzyć widowiskową grafikę, bazując jedynie na kilku słowach. Tak było też w tym przypadku.

Jeden z graczy postanowił wykorzystać aplikację WOMBO Dream, która używa sztucznej inteligencji do generowania obrazów, do tworzenia widowiskowych grafik na podstawie nazw przedmiotów z gry.

Twórz piękne dzieła sztuki, korzystając z mocy sztucznej inteligencji! Wpisz opis, wybierz styl artystyczny i zobacz, jak WOMBO Dream w ciągu kilku sekund zamieni Twój pomysł w obraz oparty na sztucznej inteligencji.

Jak wiadomo, nazwy itemów w League of Legends często są dość kreatywne – Infinity Edge, Liandry’s Anguish, Immortal Shieldbow i tym podobne. Co wyszło z zabawy z AI?

Trzeba przyznać, że wyniki są naprawdę widowiskowe. Mimo że wiele z nich to kompletna abstrakcja, to w wygenerowanych obrazach jest coś interesującego, co przykuwa wzrok.

Gracz wpisał jedynie niektóre przedmioty z gry, więc ci, którzy są ciekawi, jak wyglądałyby inne obrazy, mogą pobawić się generatorem samodzielnie.