w

Nowy Shen z LoLa to ostatni skin z motywem Ashen Knight. Riot zapowiada nową mityczną serię

Twórcy League of Legends potwierdzają, że przygotowują nową mityczną serię skórek. Co o tym wiadomo?


Uniwersum Rycerzy Popiołów okazało się dużym sukcesem, szczególnie jeśli chodzi o pierwszego skina z tym motywem, którym był oczywiście Ashen Knight Pyke. To właśnie jego najbardziej chwalono i doceniano. Choć koleje skórki również były estetyczne, to nie robiły aż takiego wrażenia – gracze twierdzili, że są ładne, choć z każdą kolejną seria zaczyna się coraz bardziej nudzić.

Riot był świadomy, że nie może w nieskończoność kontynuować tego motywu, dlatego zaczął przygotowywać coś nowego. Tak oto dziś wiadomo, że do League of Legends trafi zupełnie nowa linia mitycznych skinów.

Nowa mityczna seria skinów w LoLu

Niedawno ogłoszono, że kolejną skórką z motywem Ashen Knight będzie dodatek kosmetyczny do Shena o nazwie Ashen Guardian. Bohater dostanie także chromę, tak jak to było w przypadku poprzednich Rycerzy Popiołu.

Wielu fanów zaczęło zastanawiać się, jak długo jeszcze kontynuowana będzie ta seria i czy twórcy League of Legends faktycznie pracują nad czymś nowym, o czym wspominali jakiś czas temu w luźnych zapowiedziach (bez podawania nazwy serii i konkretów względem wyglądu).

Riot Brightmoon w jednym ze swoich wpisów potwierdził, że nowa tematyka mitycznych skórek pojawi się jeszcze w tym roku, a Shen jest ostatnim skinem związanym z Rycerzami Popiołu.

W dalszej części tego roku będziemy mieli nowa tematykę dla mitycznych skórek. Nie zostanie ona wydana dokładnie w tym samym okresie co poprzednia, ale pojawi się mniej więcej wtedy, kiedy zakładaliśmy. Shen to ostatni skin z motywem Ashen Knight.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends