w

Nowy skin ultimate potwierdzony. Skórki Aurelion Sola, Singeda, Lee Sina i Zaca do LoLa

Reklama

Nowe skórki do z reguły pomijanych postaci, zdradzenie szczegółów dotyczących pracy nad motywami wydarzeń.

Reklama


Na początku roku 2020 twórcy podjęli się istotnego zobowiązania, w którym oznajmili graczom nie tylko to, że planują wydawać więcej skórek z roku na rok, ale również obiecali zajęcie się bohaterami, którzy od lat nie dostawali nowych skinów. Riot uznał, że spełnienie obietnicy idzie im wystarczająco dobrze, aby móc poszerzyć tę listę. Kto się na niej znajduje i jakie skórki już zostały zapowiedziane?

Zwiększenie zainteresowania zapomnianymi bohaterami

Do odhaczenia postaci z pierwotnej listy twórcom pozostało zajęcie się wyłącznie Nautilusem, Skarnerem i Ornnem. Od wczoraj wiadomo już, jakie skórki otrzyma dwójka z wymienionych bohaterów (Ujawniono nowe skiny Ornna i Skarnera w League of Legends. Zapowiedź nowych itemów i zmienionego sklepu w grze).

Do dodanych bohaterów zaliczają się:

  • Anivia
  • Aurelion Sol
  • Azir
  • Illaoi
  • Ivern
  • Singed
  • Yorick
  • Zac

Dzisiaj gracze poznali skiny do Aureliona, Zaca i Singeda, a dodatkowo legendarną skórkę do Lee Sina. Jak się prezentują?

Reklama

Aurelion Sol

Aurelion Sol pojawi się w zupełnie nowym motywie, który obecnie nazywamy Wysłannikami Smoków. Architekt Gwiazd wyczekuje pojawienia się wojownika, który byłby godny otrzymania mocy burzy.

Singed

Chociaż dla wielu z Ruchu Oporu Singed jest niepokojący, mało kto zaprzecza jego skuteczności w odpieraniu zagrożenia ze strony maszyn. Dla Singeda liczy się jedynie powstrzymanie tworów Viktora. Bez względu na wszystko.

Zac

Viktor nigdy nie zadowala się swoimi ocalałymi dziełami. W ramach najnowszego wynalazku stworzył eksperymentalny stop, który zmienia stan między płynnym a stałym. Niesamowicie elastyczne, a przy tym niemal niezniszczalne nowe zoofagowe atakujące cytozy (w skrócie ZAC) skaczą po polu bitwy, wchłaniając i pożerając wszystko, co stawia im opór lub staje na ich drodze.

Lee Sin

Lee Sin, asceta pełen pasji dla sprawiedliwości, wspiął się na górę smoka burzy z nadzieją, że otrzyma jego błogosławieństwo. Powróciwszy ze szczytu jako legendarny wysłannik smoków, Lee Sin wydaje piorunujące wyroki na wszelakich złoczyńców pod niezmiennie czujnym okiem swojego smoczego patrona.

Nowa superskórka

Riot w swoim nowym komunikacie potwierdził powstawanie skórki ultimate:

Jeśli chodzi o superskórki, często są to wizje, których raczej nie bylibyśmy w stanie skutecznie zrealizować w ramach czasowych skórki na poziomie epickim, a nawet legendarnym. Ale czasami zespół wpada na pomysły, których wykonanie wymaga znacznie więcej czasu oraz wysiłku, a mimo to stwierdzamy, że warto poświęcić ten czas.

Skoro o tym mowa, zapewne zauważyliście, że już od pewnego czasu nie zrobiliśmy superskórki. Jednym z głównych tego powodów jest fakt, że gracze oczekują, iż superskórki zawsze będą zawierać „nową technologię”. W ciągu kilku ostatnich lat faktycznie przejrzeliśmy sporo pomysłów na superskórki, które wydawały się nam całkiem ciekawe. I chociaż wiele z nich podekscytowało nasz zespół, to ponieważ wykorzystywały istniejącą technologię, nie spełniały wymagań klasyfikacyjnych.

To spowodowało, że usiedliśmy i zadaliśmy sobie pytanie: Co jest dla nas naprawdę ważne, jeśli chodzi o superskórki? Czy to, że wykorzystują inną technologię i oprogramowanie? Czy to, że realizujemy głęboką i przekonującą wizję, która wydaje się unikalna dla danego bohatera? A może chodzi o ilość czasu i wysiłku, jakie wkładamy w tę pracę?

Doszliśmy do wniosku, że superskórki powinny wywoływać u graczy wrażenie, że zrobiliśmy coś naprawdę specjalnego. Jednym ze sposobów, by to osiągnąć, jest nowa technologia, ale wierzymy także, że potrafimy przeskoczyć tę poprzeczkę, tworząc wciągającą, bogatą wizję, która wydaje się unikalna dla bohatera. Tak czy inaczej, opracowanie, stworzenie i wypuszczenie superskórek zawsze będzie wymagało dodatkowego czasu pracy. A co najważniejsze, cały ten wysiłek powinien przekładać się na wrażenia, które uznacie za najwyższej klasy dla bohatera.

„Po tym wstępie z radością ogłaszamy, że aktualnie pracujemy nad superskórką, którą zamierzamy wypuścić pod koniec tego roku”.

Nowe i przerobione motywy

Twórcy zaznaczają również, że pracują nad nowymi motywami, które mogłyby zainteresować graczy oraz starają się poprawić te, które były im dotychczas znane.

W 2019 roku rozpoczęliśmy konstruowanie kilku nowych motywów, które zamierzaliśmy wypuścić w roku 2020. Jak dotąd opublikowaliśmy trzy nowe motywy: Królestwa Mecha, Duchowy Rozkwit i Psychoperacje. Nie oczekujemy, że każdy nowy motyw będzie hitem, ale sądząc po waszych reakcjach na Duchowy Rozkwit, uważamy, że znaleźliśmy temat, który zainteresował graczy na całym świecie.

Ponadto spędziliśmy trochę czasu na dopracowaniu niektórych z naszych corocznych motywów, takich jak Mistrzostwa. Wysoka popularność skórek przygotowywanych na Mistrzostwa utrzymuje się od lat i chcemy, aby tak pozostało, jednocześnie dbając o to, by seria była świeża i interesująca. W tym roku wprowadzamy więcej elementów nawiązujących do wyglądu i klimatu Mistrzostw 2020 i spodziewamy się, że w kolejnych latach ten motyw będzie dalej ewoluował równolegle z imprezą.

Nasz zespół ciężko pracuje nad kilkoma nowymi motywami na rok 2021 i paroma rewelacyjnymi wersjami niektórych starszych motywów. Poza tym jest jeszcze jeden nowy motyw, który mamy zamiar wypuścić w bieżącym roku.

Pojawiła się również grafika, która może sugerować to, w jakim klimacie będą utrzymane kolejne z wydarzeń.

 

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends