w

Nowy Volibear będzie miał przeliczniki pod AP? Riot pyta o opinię graczy

Volibear z przelicznikami pod AP? Rioter pyta graczy o opinię.


Jeden z pracowników studia Riot Games zajmujący się pracą nad nowym Volibearem postanowił zapytać społeczność o opinię na temat przeliczników pod AP.

AP Volibear

Długo wyczekiwany rework Volibeara i Fiddlesticksa budzi coraz więcej kontrowersji. Tym razem Riot postanowił spytać graczy, co uważają o pomyśle dodania do Volibeara przeliczników pod AP.

Hej, co myślicie na temat przeliczników AP na Volibearze? Zły, czy najlepszy na świecie pomysł?

Nie musicie się jednak martwić, następna wypowiedź Riotera wyraźnie podkreśla, że będzie to tylko dodatek do AD/HP bonusu i z pewnością ich nie zastąpi. Możliwe, że będzie dotyczyć jego pasywki, na którą został przerobiony ult z oficjalnych serwerów.

Społeczność dociekała, skąd w ogóle taka propozycja i dlaczego Riot to rozważa.

Dlaczego chcecie dać przeliczniki AP na postaci, na której się nie buduje żadnego AP?

Pracownik uargumentował to krótkim:

Ponieważ może być fajnie

Nie zadowoliło to zbytnio społeczności, która zdaje się być negatywnie nastawiona do propozycji Riotu. Gracze wiedzą doskonale, że developerzy raczej wprowadzają to, co uważają za słuszne, a nie to, czego chce społeczność. Można się więc spodziewać dodatkowych przeliczników AP.

Nowy Volibear nie ma jeszcze swojej daty premiery, podobnie, jak Fiddle. Wszyscy póki co czekają na ostateczny wygląd postaci i umiejętności w grze.