w

Nowy wygląd profili graczy w ekranie ładowania na PBE w LoLu, błąd czy tak będą wyglądać?

Riot Games

Zmiana wyglądu profilu graczy na serwerze testowym w LoLu.


Niedawno ukazano graczom zmiany, które dodane zostaną w przedsezonie 2022 do League of Legends. Oprócz dwóch smoków, przedmiotów i run dostępną będą także wyzwania i nieco odmieniony wygląd rang.

Teraz na PBE zauważono, że ramki podczas ładowania bohaterów różnią się od tych na oficjalnych serwerach. Niektórzy sugerują, że tak właśnie będą prezentować się w sezonie 2022.

Nowe ramki graczy

W czwartek społeczność LoLa dowiedziała się, co zostanie zmienione w przedsezonie. Chociaż niektóre zmiany wpadły w gusta graczy, to już na kilka elementów spadła potężna fala krytyki. Oprócz smoków, które oberwały najbardziej, społeczność skrytykowała również wyzwania, jak i postępy.

Teraz na serwerze PBE pojawiły się nowe ramki, które wyglądają jak wczesne testy nowych lub dziwny błąd graficzny.

Jak możemy zauważyć, wygląda to naprawdę dziwnie i raczej jak błąd, a nie celowe działanie Rioterów. Prawdopodobnie wynika to z testów nowych postępów, które niewykluczone, że będą pokazywać się właśnie podczas ładowania bohatera.

Pamiętajmy, że do końca sezonu pozostało jeszcze kilka tygodni i pracownicy mają sporo czasu, aby przetestować i naprawić błędy, a przynajmniej te większe.