w

Od kolejnej aktualizacji zmieni się koszt ulepszenia niektórych Małych Legend w League of Legends

Ulepszanie kilku Małych Legend będzie droższe od nadchodzącego patcha.


W patchu 10.19 pojawiły się Odłamki Gwiazd, które wprowadziły zupełnie nowy sposób na ulepszanie Małych Legend w League of Legends. Zamiast uciążliwego zbierania jednakowych stworków, gracze mogą w prostszy sposób skupić się na swoich ulubieńcach i wzmocnić ich do trzeciego poziomu. Riot postanowił dostosować ilość potrzebnych odłamków do ulepszenia niektórych Legend.

Jak działają Odłamki Gwiazd i co dokładnie zostało zmienione?

Dodane odłamki służą wyłącznie ulepszaniu legend. Gdzie można je zdobyć i na jakiej zasadzie działają?

Odłamki Gwiazd będą dostępne w sklepie i w ramach Przepustki Losy+. W sumie z przepustki otrzymacie 300 Odłamków Gwiazd. Odłamki Gwiazd będzie można kupić w zestawach kosztujących co najmniej 625 RP. Ten zestaw podstawowy będzie wystarczający, aby awansować większość Małych Legend jeden raz. Jeśli naprawdę chcecie rozwijać swoją kolekcję, mamy też większe zestawy z dodatkowymi Odłamkami Gwiazd. Rozważamy też inne sposoby kupowania lub zdobywania Odłamków Gwiazd, ale pojawią się one dopiero w przyszłych aktualizacjach.

 

W kolejnym wpisie twórców można przeczytać, że wymagana kwota do ulepszenia Legend zdobywanych w przepustkach wzrośnie.

Począwszy od patcha 10.21 przypisane wyłącznie do przepustek Małe Legendy (takie jak Srebrnoskrzydły, Czarodziejki Gwiazd, Kretonur Astronauta czy Fuwa Szczęściarz) zyskają legendarny status w kategorii rzadkości. To oznacza, że ulepszenie tych Małych Legend będzie kosztować 150 Odłamków Gwiazd, a nie dotychczasowe 100.

Gdy kilka tygodni temu wprowadziliśmy Odłamki Gwiazd, wyceniliśmy ulepszenia rzadkich Małych Legend na 100 Odłamków Gwiazd, a legendarne ulepszenia na 150. Poza tym zakwalifikowaliśmy Małe Legendy z Przepustki Losów do kategorii rzadkich Małych Legend. Jednak gdy Przepustka się ukazała, obiecaliśmy, że przypisane do przepustek Małe Legendy będą należały do kategorii legendarnych, ponieważ ich zdobycie wymaga zarówno waszego czasu, jak i pieniędzy. Zamierzamy wywiązać się z tej obietnicy, a także utrzymać spójne ceny ulepszeń Małych Legend wchodzących w skład poszczególnych kategorii rzadkości.

Zmiany te wejdą w życie wraz z patchem 10.21, jeśli więc chcecie ulepszyć swoje Małe Legendy za niższą cenę, macie na to mniej więcej tydzień. Jeżeli zapłaciliście 150 Odłamków Gwiazd za ulepszenie przed tą końcową zmianą, otrzymacie zwrot w wysokości 50 Odłamków Gwiazd.

Jest to raczej informacja dla tych, którym zależy na wymienionych wyżej ulubieńcach. Warto rozważyć ich wcześniejsze podbicie poziomu, gdyż po wprowadzeniu wspomnianej aktualizacji, cena wzrośnie aż o połowę.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends