w

Odświeżony wygląd Janny ma być odzwierciedleniem aktorki z filmów dla dorosłych. To się znowu dzieje

Społeczność League of Legends zauważyła, że nowa skórka w Wild Rift przypomina pewną aktorkę z filmów dla dorosłych.


Do mobilnej wersji LoLa, czyli Wild Rift, regularnie dodawane są nowe skórki. Wiele z nich to odświeżone modele skinów z wersji na PC, choć zdarzają się i takie, które są dla gry zawartością ekskluzywną.

Ostatnio do tytułu trafiła jedna z legendarnych skórek – Forecast Janna. Skin jest dość stary, ponieważ miał swoją premierę 4 września 2013 roku.

Jak to przy Wild Rift bywa – model Pogodynki Janny został odświeżony. Zmieniono również rysy twarzy postaci, co nie jest niczym zadziwiającym przy tego typu poprawkach wizualnych. Po przyjrzeniu się nowemu wizerunkowi bohaterki gracze stwierdzili, że przypomina ona pewną aktorkę filmów dla dorosłych.

Na Youtube pod prezentacją odświeżonego wyglądu Janny jest masa komentarzy odnośnie całej sytuacji. Jedni się śmieją, inni traktują to śmiertelnie poważnie.

Dziwne skojarzenia u Forecast Janny

Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja w League of Legends. Jakiś czas temu model Lux z cinematica Warriors skojarzył się graczom z Evą Elfie (zobacz: Lux z najnowszego cinematica to aktorka filmów dla dorosłych w rzeczywistości, uważają gracze LoLa). Wówczas wywołało to ogromne emocje na całym świecie, teraz jest podobnie.

Tym razem odświeżona skórka, która trafiła do Wild Rift, ma przypominać japońską aktorkę – Eimi Fukadę.

Po sieci zaczęło krążyć porównanie, które zestawia zbliżenie modelu Janny i zdjęcie wspomnianej dziewczyny, którą można znaleźć na stronach dla dorosłych.

Część osób żartuje, że Riot po raz kolejny stworzył tak podobny model do osoby z takiego środowiska. Inni twierdzą, że jest to niefortunny zbieg okoliczności. Ich zdaniem Fukada wygląda podobnie do Janny tylko w takim ujęciu. Przy innym stroju czy kolorze włosów podobieństwo nie byłoby tak oczywiste.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends