w

Oficjalna data wydania skórki Elderwood Ornn, który niedługo trafi do LoLa

Riot Games

Elderwood Ornn wesprze akcje charytatywne.


Riot Games po raz kolejny wydaje skórkę, z której sprzedaży wszystkie zyski powędrują do potrzebujących. Poprzednio w ramach podobnej akcji charytatywnej mogliśmy zakupić Dawnbringer Karmę oraz Dark Star Cho’Gatha.

Tym razem pora na zapomnianego Ornna. Jak widać, walka społeczności z deweloperem w końcu została wygrana, bowiem bohater aż po 3 latach od premiery dostaje swojego drugiego, wymarzonego skina.

Elderwood Ornn

Skórka z tej serii nie powinna nikogo dziwić. Kilka miesięcy temu deweloper pokazało jej koncept i zapowiedziało, że trafi do sprzedaży jeszcze w roku 2020. Nikt się jednak nie spodziewał, że cała kwota uzyskana ze sprzedaży powędruje do Funduszu Oddziaływania Społecznego Riot Games.

Skórka charytatywna Ornn z Prastarej Kniei W sam raz na All-Stars Ornn otrzymuje specjalną skórkę charytatywną. Ornn z Prastarej Kniei będzie dostępny w sklepie za 1350 RP od 17 grudnia. 100% wpływów ze sprzedaży trafi do Funduszu Oddziaływania Społecznego Riot Games zarządzanego przez ImpactAssets, partnera finansowego naszych akcji dobroczynnych. Dodatkowe informacje zostaną podane bliżej daty wydarzenia!

ZOBACZ – Pepsi wypuszcza limitowaną edycję z KD/A z LoLa. Jak wyglądają postacie na puszkach?

Dzień później, 18 grudnia rozpocznie się wydarzenie All-Star 2020, które zakończy sezon 2020. Jednak w związku z panującą obecnie sytuacją na świecie, odbędzie się ono online.

19 i 20 grudnia zobaczymy po trzy superdrużyny z LCK, LCS, LEC i LPL. LCK i LPL zawładną wirtualną sceną w sobotę, a LCS i LEC zagrają w niedzielę.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends