w

Oficjalnie rozpoczyna się beta Wild Rift na urządzeniach z iOS. Wszystko, co trzeba wiedzieć

Jak zapisać się do bety mobilnego League of Legends? Twórcy rozpoczynają testy.

Reklama


O mobilnej grze Riotu było słychać już od dawna, jednak w pewnym momencie twórcy przestali dzielić się informacjami, a spora część graczy zdążyła niemalże zapomnieć o tym, że Riot pracuje nad League of Legends na telefon. Dla przynajmniej części z graczy czas oczekiwania dobiega końca, gdyż mogą oni zapisać się do bety. Jak to zrobić?

Beta testy Wild Rift

Na ten moment do testów będą mogli przyłączyć się jedynie użytkownicy sprzętu Apple, jednak na platformie wskazanej przez Riot mogą zgłosić się również gracze korzystający ze sprzętu opartego na Androidzie.

Gdzie i w jaki sposób się zapisać? Należy przejść do tego odnośnika, wybrać region, a następnie podać swoje dane i wybrać odpowiednią platformę.

ZOBACZ – Rioter wyszedł z gry po zrobieniu 0/6/0 w LoLu i zbudowaniu na Ashe itemu dla tanków

Gracze korzystający z telefonów z Androidem nie ukrywali swojego niezadowolenia. Musieli oni czekać naprawdę długo na jakiekolwiek informacje, aby ostatecznie dowiedzieć się, że to nie oni będą mieli okazję wypróbować grę i pomóc w jej wczesnym rozwoju. Wszystko może jednak ulec zmianie, ponieważ użytkownicy Androida również mogą się zapisać. Prace cały czas trwają i pozostaje czekać na dalsze informacje od Riotu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends