w

Oficjalnie serial z League of Legends pojawi się na Netlixie. Arcane zadebiutuje już tej jesieni

Serial animowany z League of Legends pojawi się na Netlixie, nie ma co do tego żadnych wątpliwości.


Arcane pierwotnie miało się pojawić jeszcze w 2021 roku, natomiast sytuacja panująca na świecie w ciągu ostatnich miesięcy sprawiła, że premierę przełożono. Dzisiaj choć nie padła konkretna data, to wiadomo już, że celować należy w jesień.

Na oficjalnym profilu Netflixa pojawiła się kolejna już zapowiedź potwierdzająca fakt, iż serial opowie historię głównie dwóch postaci – Vi i Jinx. Jeszcze w 2019 roku tak zapowiadano ten serial:

„Twórcy League of Legends prezentują nową animowaną serię o pochodzeniu dwóch kultowych bohaterek League — i o sile, która je rozdzieli.”

Premiera Arcane jesienią 2021

Oczekiwania są ogromne i zdecydowanie większe, niż w 2019 roku, gdy serial zapowiadano. Wiemy, że Riot podjął współpracę z Netflixem na tyle dużą, że Arcane nie będzie dostępne nigdzie indziej.

Czy to wszystko, jeżeli chodzi o seriale i filmy z League of Legends? Zdecydowanie nie. Kilkanaście dni temu pojawiły się oferty pracy dla osób, które zajęłyby się produkcją wideo dla Riotu.

Od razu zaczęły się spekulacje odnośnie tego, że Arcane rozochocił Riot i prawdopodobnie studio coraz śmielej będzie podążać w kierunku właśnie filmów i seriali.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends