w ,

Omen, porzucony koncept z League of Legends wrócił jako pełnoprawny bohater w Valorant

Historia zatoczyła koło. Porzucony kiedyś koncept ostatecznie został wykorzystany.


Nie jest żadną tajemnicą fakt, że Riot tworzy wiele konceptów, z których tylko niektóre postacie finalnie są wprowadzane do League of Legends.

Omen był jednym z bohaterów, który był w naprawdę zaawansowanym etapie prac. Developerzy po czasie stwierdzili, że nie nadaje się do gry.

Omen powrócił po latach

Omen był bohaterem, który powstał lata temu. Dopiero w 2019 roku dowiedzieliśmy się tak naprawdę, jakie miał umiejętności.

Omen miał spowalniać przeciwników, dysponować ładunkami z kolcami, a jego ult był połączeniem umiejętności specjalnej Gangplanka i Miss Fortune. Z postaci zrezygnowano i co ciekawe, powrócono do niej w tym roku.

Postać znalazła się w Valorant i choć zupełnie nie przypomina czworonożnej postaci, to być może dzieli z nim jakieś cechy wspólne.

Więcej o usuniętych bohaterów z League of Legends można przeczytać tutaj: 10 postaci i ich umiejętności, które Riot anulował i nie znalazły się w grze.

Omen w Valorant

Wygląd postaci nie jest jeszcze znany. Pozostaje jedną z tych, nad którą dalej toczą się prace. Tutaj ma być widoczny tylko jako niedostępny.

Co innego umiejętności. Te już się pojawiły.

Omen poluje w cieniu. Sprawia, że jego wrogowie stają się ślepi. Teleportuje się przez pole, a gdy przeciwnicy starają się odkryć, z której strony może zaatakować za chwilę, on pozwala, by opanowała ich paranoja.

  • Paranoia – wysyła eteryczny cień w linii prostej powodujący krótkowzroczność u każdego, kogo dotknie.
  • Shadow Walk – po pewnym czasie dematerializuje się i teleportuje na niewielką odległość.
  • Signature Ability: Dark Cover – wyrzuca eteryczną kulę, która pęka i zmienia się w zaciemniającą się kulę cienia w miejscu docelowym. Umiejętność może być ładowana, by zapewnić większą odległość.
  • Ultimate: From the Shadows – wybiera dowolne miejsce na mapie, aby się teleportować. Po przybyciu pojawia się jako cień, który w przypadku zabicia wróci do pierwotnej lokalizacji. Po zakończeniu teleportacji na krótki czas staje się niematerialny.
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends