w

Opis patcha 11.7 XD dla League of Legends, duże zmiany w małej i niezapowiedzianej aktualizacji

Riot Games

Opis aktualizacji 11.7 XD dla League of Legends. Zmiany smoka, Barda i nie tylko.


Na oficjalnym profilu League of Legends Polska na Facebooku oraz na Twitterze pojawiła się informacja o nowej aktualizacji, która dziś w nocy trafiła na serwery.

Zmieniono między innymi Starszego Smoka, którego zastąpiono Aurelionem oraz wprowadzono ciekawą opcję mainom Lux, którzy często narzekali, że nie mogą zdecydować się na grę konkretną skórką i chcieliby móc swapować skina w grze. Teraz jest to możliwe.

Patch 11.7 XD

Dziś z rana na profilu League of Legends Polska pojawił się opis nowej aktualizacji oznaczonej numerem 11.7 XD. Według autorów spełnia ona najskrytsze pragnienia graczy.

Aktualizacja patcha 11.7! Admin znowu zaginął w gorących czeluściach serwerowni, żeby spełnić Wasze najskrytsze marzenia. Tym razem przedstawiamy Wam również nowy tryb i bohatera!

Co takiego ma się zmienić?

ZOBACZ – Skąd pochodzi taniec Gwen – najnowszej postaci w LoLu? Okazuje się, że to popularna 10 lat temu japońska piosenka

Chociaż już na pierwszy rzut oka widać, że to zwyczajny żart na Prima Aprilis, komentujący zauważyli, że pokazuje to obecny stan gry, kiedy Nowy Tryb rozgrywki uznawany jest jako żart.

Nie zabrakło również wzmianki o kolejnym reworku Ryze i buffach Barda, który często wspominany jest na polskich profilach, albowiem jeden z administratorów go mainuje.