w

Opisane w patchu 12.8 buffy Poppy dalej nie trafiły do LoLa. Gracze są sfrustrowani

Riot Games

Superumiejętność Poppy działa inaczej niż powinna. Podrzucenie trwa zbyt krótko.


Mała yorldka z ogromnym młotem ma w zanadrzu kilka potężnych umiejętności mogących kontrolować ruch bohaterów przeciwnika. Okazuje się jednak, że jedna z nich jest zbugowana i nie działa tak, jak powinna.

Riot albo nie wie, jak rozwiązać problem, albo zwyczajnie nie chce tego zrobić. Frustruje to graczy, którzy proszą o zbuffowanie bohaterki po 8 miesiącach od wydania patcha.

Działanie superumiejętności Poppy

W League of Legends jest wiele przeróżnych form kontrolowania przeciwnej postaci. Można ją spowolnić, zmienić w małego słodkiego pluszaka i zatrzymać… na multum sposobów. Jednym z najpotężniejszych ograniczeń ruchu jest podrzucenie. A to głównie dlatego, że nie da się z niego uwolnić i kiedy zostanie zastosowane, już nic nie pomoże. Nawet tenacity (nieustępliwość).

W skrócie oznacza to, że bazowe podrzucenie przez umiejętność zawsze będzie trwało tyle samo. Niezależnie od itemów i run przeciwnika. No, chyba że chodzi o Poppy. Jej superumiejętność w tym momencie nie działa z tym, co zapowiedział Riot.

W patchu 12.8 zwiększono czas trwania lotu przeciwnika z 0,75 sekundy na 1 sekundę przy pojedynczym tapnięciu, czyli bez naładowania ulta.

Jak działa to w grze? No właśnie nie działa. Okazało się, że to tylko buff na papierze, a w grze umiejętność żyje na swój sposób. Pokazał to niezadowolony Redditor o nicku Klasiek.

Video

Być może twórcy po nagłośnieniu sprawy zdecydują się na naprawienie tego błędu po kilku miesiącach jego trwania na oficjalnych serwerach. Na ten moment warto wziąć to pod uwagę, kiedy chce się wykonać combo z Q i Rką.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends