w

Patch 11.24 do LoLa został przesunięty o dodatkowy tydzień, ale już dziś pojawi się mikrołatka

Riot Games

Riot Games przesuwa aktualizację 11.24 o cały tydzień.


Deweloperzy League of Legends postanowili, że aktualizacja 11.24 zostanie przesunięta z 24 listopada na 8 grudnia. Wszystko to za sprawą nadchodzącego święta Dziękczynienia, które będzie miało miejsce 25 listopada.

Według zapowiedzi ma być to ostatni patch oznaczony numerem 11, a każda następna będzie posiadała już przedrostek 12, oznaczający następny sezon i kolejny rok gry.

Patch 11.24 przesunięty

Rioterzy poinformowali społeczność LoLa, że w tym miesiącu nie otrzymamy co dwutygodniowej aktualizacji. Zamiast tego na oficjalne serwery zostanie wprowadzona łatka nieco zmieniająca bardzo kontrowersyjne nagrody za cele.

Gracze martwią się jednak o pozostałe aspekty gry. Po zmianie w przedsezonowym patchu 11.23 do League trafiły dwa nowe smoki oraz kilka ciekawych przedmiotów. Te jednak według społeczności są zdecydowanie przesadzone, szczególnie jeżeli chodzi o Axiom Arc.

Item ten pozwala na skracanie czasu superumiejętności aż o 25%, jeżeli cel, który atakujemy, zginie w przeciągu 3 sekund od zadania mu przez nas obrażeń. Chociaż nie wygląda to źle na papierze, w praktyce jest nieco inaczej:

Dwa ulty Nocturne podczas jednej walki drużynowej nie są zbyt fajne i trudno jest się dziwić graczom, że strasznie na to narzekają. Jeżeli jednak Riot postanowi to znerfić, to niestety już nie w listopadzie.