w

Varus z League of Legends otrzyma aktualizację VFX. Jak prezentuje się odświeżony bohater?

Varus otrzyma zupełnie nowe animacje oraz efekty dźwiękowe swoich umiejętności.


W aktualnym patchu do gry weszła odświeżona wersja Caitlyn, która poprawiła nie tylko model bohaterki, ale także splash arty skórek i efekty jej umiejętności (zarówno wizualne, jak i dźwiękowe). Dodatkowo około miesiąca temu inna postać – Syndra – również doczekała się odświeżenia wyglądu swoich skilli.

Przyszedł więc czas na kolejnego bohatera, a jest nim Varus. Co wiadomo o VFX tego championa? Twórcy podzielili się ze społecznością zarówno opisem zmian, jak i filmikiem, który je przedstawia.

VFX Varusa z League of Legends

Varus pojawił się na Summoner’s Rift 8 maja 2012 roku. Dziś nie jest szczególnie popularnym bohaterem i ze statystyk wynika, że nie radzi sobie najlepiej w obecnej mecie.

Efekty jego umiejętności zdążyły się już zestarzeć, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę podstawowy wygląd i starsze skiny, takie jak Arclight czy Arctic Ops. Dlatego też twórcy uznali, że jest to idealny moment, by nieco przyjrzeć się wspomnianemu championowi i odświeżyć go, by lepiej pasował do aktualnych standardów graficznych.

Podobnie jak w przypadku poprzednich aktualizacji efektów wizualnych, które wprowadziliśmy w przeszłości (Syndra, Zilean, Malzahar itp.), pracujemy nad aktualizacją VFX bohaterów, których umiejętności potrzebują trochę miłości z naszej strony. Naszym celem jest dostosowanie efektów wizualnych tych championów do obecnych standardów League oraz poprawienia przejrzystości rozgrywki.

Tym razem nadeszła kolej na Varusa, którego aktualizacja trafi na serwer testowy w patchu 11.24!

Video

Jak widać na powyższym filmiku, bohater otrzyma aktualizację efektów wizualnych zarówno na podstawowej skórce, jak i na innych skinach. Nie u wszystkich z nich zmiany będą tak samo rozbudowane, ponieważ nowe elementy kosmetyczne nie odbiegają znacząco od aktualnych standardów LoLa (ostatni skin tego championa wyszedł w ubiegłym roku).

Co dokładnie zostanie zmienione u poszczególnych skórek?

  • Podstawowy skin: kompletne odnowienie
  • Blight Crystal: recolor efektów podstawowego skina
  • Arclight: powtórzenie zmian z podstawowej skórki i ogólne odświeżenie
  • Arctic Ops: powtórzenie zmian z podstawowej skórki i ogólne odświeżenie
  • Heartseeker: odświeżenie
  • Dark Star: odświeżenie
  • Conqueror: odświeżenie
  • Infernal: odświeżenie
  • PROJECT: minimalne poprawki
  • Cosmic Hunter: minimalne poprawki

Głównym celem tej jednej aktualizacji VFX była poprawa przejrzystości, zwłaszcza w przypadku szerokości pocisków z Q i R Varusa.

Część fanów zdążyła już skomentować przedstawione wyżej zmiany. Gracze uważają, że aktualizacja wygląda naprawdę dobrze i cieszą się, że Riot zwrócił uwagę na tego bohatera.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends