w

Piękna Spirit Blossom Irelia z League of Legends. Niestety to tylko fanowski projekt

Jeden ze znanych artystów stworzył genialny projekt nowej skórki do Irelii. Jak się prezentuje?


Wśród fanów League of Legends jest wielu świetnych artystów, którzy przez lata doskonalili swoje umiejętności i dziś tworzą dzieła na najwyższym poziomie. Część z osób, która zaczynała od fanartów z gier, z czasem została zatrudniona przez twórców ich ulubionych tytułów.

Riot wielokrotnie kontaktował się z genialnymi artystami, którzy zdobywali popularność dzięki tworzeniu fanowskich skórek czy bohaterów. Dziś te osoby pracują dla studia i rysują splash arty dla oficjalnych skinów.

Jeden z takich pracowników od czasu do czasu publikuje rysunki, które przedstawiają jego osobiste koncepty skórek. Prace są tak dobre, że wielu fanów żałuje, że nie są częścią League of Legends i przedstawiona na nich skórka nie trafiła do sklepu.

Pomysł na skórkę – Spirit Blossom Irelia

Autorem świetnej grafiki przedstawiającej Spirit Blossom Irelię jest Bo Chen, znany artysta ze Stanów Zjednoczonych. Jego prace na pewno kojarzy każdy fan League of Legends, ponieważ twórca ten współpracuje z Riotem i wykonał wiele splash artów czy to skórek, czy podstawowych portretów bohaterów.

Dark Cosmic Lux, Spirit Blossom Yone, K/DA ALL OUT Kai’Sa, Pool Party Caitlyn czy podstawowa Senna – wszystkie te grafiki stworzył Bo Chen. Można więc śmiało stwierdzić, że jest to wybitny artysta z ogromnym talentem i doświadczeniem.

Jego Irelia Duchowego Rozkwitu prezentuje się naprawdę genialnie. Grafika jest dynamiczna i w ciekawy sposób nawiązuje do innych skórek z tego uniwersum – w tle widać dwóch bohaterów, którzy również mają skórki Spirit Blossom.

Autor zadbał o najdrobniejsze szczegóły. Chętni mogą obejrzeć jego grafikę w dużej rozdzielczości lub przyjrzeć się jej konkretnym elementom na umieszczonych przez autora powiększonych fragmentach obrazkach.

Niektórzy zapewne kojarzą starszy koncept tej skórki, którego widać na ostatniej grafice. Wczesna wersja Spirit Blossom Irelii pojawiła się w oddzielnym artykule, który pokazywał inne ciekawe fanowskie projekty – Bezbłędne pomysły na nowe skórki Spirit Blossom z LoLa. Które z nich powinny pojawić się w grze?.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends