w

Pierwsze przedsezonowe zmiany w LoLu już w najbliższy wtorek

Już w ciągu kilku najbliższych dni pojawią się pierwsze przedsezonowe zmiany.


Poza nowymi skórkami i bohaterką we wtorek powinniśmy ujrzeć część niedawno zapowiadanych przedsezonowych zmian.

Przedsezon 2020

We wtorek Riot ma zamiar wypuścić większą aktualizację na PBE zawierającą przedsezonowe zmiany. Oprócz tego pojawi się nowy zestaw Teamfight Tactics. Drugi zestaw TFT ma zostać udostępniony jeszcze w patchu 9.22, natomiast przedsezonowe zmiany ujrzymy dopiero w patchu 9.23. Oznacza to tyle, że poprawki te nie opuszczą PBE przez kilka najbliższych tygodni.

Szczegóły zmian będą publikowane wraz z wypuszczaniem ich na serwer testowy, więc śledźcie nas, aby niczego nie przegapić. W cyklu 9.22 ujrzymy takie zmiany jak:

Zmiany w odradzaniu smoków

Dzięki zmianom, pierwsze trzy smoki zawsze będą unikalne i nie będą się powtarzały, zatem możliwy jest scenariusz Ocean->Infernal->Mountain, ale nie będzie szans na pojawienie się Ocean->Ocean->Infernal.

Poprawki w zdobywaniu doświadczenia z minionów

Zmiany w doświadczeniu z minionów będą polegały na zabraniu doświadczenia z linii duo i dżungli, doświadczenie to zostanie przeniesione na linie solo. Nie mają być to jednak wielkie zmiany, linie solo zyskają 2%, natomiast doświadczenie na linii duo zostanie zmniejszone o 2.4%, a w dżungli obniży się o 4%.

Otrzymanie drugiego poziomu na linii solo i duo nie zmieni się. Ścieżka w samej dżungli będzie nieco bardziej elastyczna. Doświadczenie z Krugów zostanie przeniesione na Grompa.

ZOBACZ: Riot uważa, że Yasuo jest najlepszym wydanym bohaterem w historii LoLa

Kiedy zmiany?

Planowane wydanie patcha 9.22 wypada na 5 listopada, wtedy też powinna pojawić się nowa bohaterka Senna i drugi zestaw TFT, natomiast sam przedsezon rozpocznie się 19 listopada wraz z wypuszczeniem patcha 9.23.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends