w

Pierwsze spojrzenie na nowy wygląd Udyra po reworku. Riot nie zapomniał o przyjaźni z Lee Sinem

Riot zaprezentował wstępny wygląd Udyra.


Rework Udyra to zdecydowanie jeden z ciekawszych wątków, jakie przewijają się obecnie przez League of Legends. Riot już wcześniej pokazywał swoje koncepty, ale te nie spotkały się ze zbyt miłym przyjęciem.

O ile fryzura i cały zamysł podobał się społeczności, to “poroże” bohatera było bardzo krytykowane. Deweloperzy wzięli sobie słowa graczy do serca i wprowadzili poprawki.

“Po przeanalizowaniu waszych opinii zdecydowaliśmy, że jednak należy zachować rogi, ponieważ są unikalnym wyróżnikiem jego sylwetki i rozpoznawalności oraz przypominają o jego druidzkich mocach.”

Poroże zostanie, ale będzie mniejsze. To jednak nie wszystko, pokazano ogólny wygląd bohatera.

Udyr po reworku

Z tych konceptów widocznych u góry wybrano jeden – opcję oznaczoną jako “B”. To nią zajął się Riot, gdyż jak czytamy:

Wydaje się nam, że uzyskaliśmy bardziej wyrazisty i naturalny kształt, lepiej podkreślający jego druidzki charakter i mniej kojarzący się z naostrzoną bronią.

Bardzo miłym akcentem jest zaznaczenie przyjaźni pomiędzy Udyrem, a Lee Sinem. W związku z tym bohater dostał mały akcent na swoim nadgarstku. Na ten moment Udyr wygląda następująco:

Oprócz wyglądu, pokazano też kilka innych konceptów:

Riot zaznacza, że chce w większym stopniu połączyć Udyra ze światem Runeterry – cokolwiek to oznacza. Efekty będą pokazywane na bieżąco.