w

Po wielu latach do LoLa wprowadzona zostanie funkcja, o którą prosili dosłownie wszyscy gracze

Wielu graczy League of Legends ucieszy się na wieść, że ta funkcja w końcu oficjalnie pojawi się w kliencie.


Już jutro oficjalnie rozpoczyna się kolejny sezon rankingowy League of Legends. Gracze mieli już chwilę, aby przyzwyczaić się do nowości wydanych w przedsezonie, a teraz będą mogli rozpocząć swoje zmagania rankingowe po krótkiej przerwie, którą był okres między sezonem 2022 a 2023. Co roku twórcy publikują filmik, w którym dzielą się licznymi informacjami dotyczącymi tego, co w najbliższym czasie trafi do League of Legends.

Poza wzmiankami o bohaterach, sezonie rankingowym oraz skórkach na YouTube pojawił się fragment dotyczący pewnej funkcji, o którą gracze LoLa prosili od naprawdę dawna. O co dokładnie chodzi i co miał do powiedzenia jeden z Rioterów?

Języki w League

Do tej pory w League of Legends można było wybrać język z listy, która była przypisana do wybranego regionu. Gracze od dawna chcieli mieć możliwość ustawienia go inaczej dla kwestii wypowiadanych przez bohaterów, a umożliwiały to wyłącznie programy trzecie, których jednak nie każdy chciał używać.

W najnowszym filmiku wydanym przez Riot jeden z projektantów informuje, że wkrótce do klienta trafi możliwość zmiany języka niezależnie od tego, w jakim regionie się gra.

Od lat pytaliście nas o możliwość grania w League of Legends w dowolnym języku, niezależnie od wybranego regionu. Z radością ogłaszam, że jeszcze w tym roku będziecie mogli wybrać dowolny język w ustawieniach języka gry. Mamy nadzieję, że to sprawi, że będzie wam się grać jeszcze przyjemniej, niezależnie od wybranego regionu czy używanego przez was języka.

Poza opisaną wyżej zmianą nie wiadomo niestety nic na temat tego, czy Riot pozwoli wybrać inny język dla wypowiedzi bohaterów oraz dla tekstu, który widoczny jest na przykład w sklepie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends