w

Naafiri nową postacią w LoLu. Wszystko, co wiadomo o nowej bohaterce, jak pojawi się w League of Legends

Riot Games

Twórcy LoLa zdradzili kilka informacji dotyczących nowej bohaterki w LoLu.


Drugą zapowiedzianą na ten rok postacią w League of Legends ma być pierwsza reprezentantka płci żeńskiej w rasie darkinów. Do tej pory wiadomo było, że będzie grana głównie na środkowej alei i może przypominać psa.

Twórcy w filmie zapowiadającym sezon 2023 postanowili zdradzić trochę więcej informacji. W tym wydaje się, że potwierdzają przeciek dotyczący wyglądu.

Naafiri nową darkinką

Gracze Ligi od wielu lat czekają na nowego darkina. Ostatnim był wydany w 2017 roku Kayn i stał się on niezwykle popularny. Po długiej przerwie do gry ma trafić darkinka i będzie płci żeńskiej. Chociaż jej wygląd nie jest znany, to według przecieków będzie wyglądać jak pies.

Teraz istnieje szansa, że faktycznie tak jest. Sugerować może to najnowszy film prezentujący sezon 2023.

Gdy już skończymy zajmować się tym uroczym zaklinaczem, to przejdziemy do czegoś nieco mroczniejszego. Wiem, że wielu z was uwielbia złożonych bohaterów i skomplikowane opisy umiejętności. Jednak inni wolą się skupić na grze makro i w walce opierać się na łatwym do zrozumienia zestawie zdolności. Jeśli należycie do tej drugiej grupy, mam dobre wieści — Naafiri to Darkin dla was! To zabójczyni ze środkowej alei, stworzona dla wszystkich, którzy wolą skupić się na łowach. Po tym, jak została wybudzona ze snu, jej pierwszym celem jest wytropienie swoich braci Darkinów. Jej nowe ciało… lub ciała… początkowo będą jak okrutne zrządzenie losu, jednak ostatecznie okażą się być całkiem użytecznym narzędziem tropienia
innych Darkinów i potężnym źródłem wiedzy. W końcu zawsze lepiej jest polować w grupie. Mam dla was jednak pewne złe wieści. Niestety, ale Naafiri to jedyna tegoroczna bohaterka bez koszulki. Wiemy jednak, jak bardzo uwielbiacie sześciopaki, więc bez obaw. W przyszłym roku o was nie zapomnimy.

Wynika z tego, że będzie miała ona dwa ciała. Dodatkowo Rioterka może nawiązywać do formy psa tymi słowami: „jej pierwszym celem jest wytropienie swoich braci Darkinów”, „Jej nowe ciało… lub ciała… początkowo będą jak okrutne zrządzenie losu, jednak ostatecznie okażą się całkiem użytecznym narzędziem tropienia”.

Oprócz tego ma ona nie mieć koszulki, co oznacza, że prawdopodobnie będzie miała sierść. Czy faktycznie tak będzie? Prawdopodobnie już niedługo pojawią się jej kolejne zapowiedzi.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends