w

Pogchamp jako emotka w LoLu? Gracze wpadli na genialny pomysł z Kog’Mawem i przerobili go na Pog’Mawa

Riot Games

Kog’Maw jako usunięta emotka z platformy Twitch.tv.


Dwa tygodnie temu użytkownicy najbardziej znanej platformy streamingowej dowiedzieli się, że zniknęła popularna emotka “PogChamp”. Okazało się, że streamer, którego twarz przedstawiała, udostępnił nagranie z postrzelenia jednej z protestujących w USA, przez co Twitch.tv zdecydowało się na jej usunięcie.

Twórcy TTV zdecydowali się na odtworzenie emotki, natomiast ich pomysł nie przyjął się najlepiej wśród społeczności tej platformy. Z tego względu pełno osób zaczęło tworzyć swoje własne propozycje i grafiki PogChampa. Jak można było się domyśleć, ktoś już wpadł na pomysł odtworzenia tej emotki w League of Legends – największej grze MOBA na świecie.

Kog’Maw – Pog’Maw

Emotka “PogChamp” była niezwykle popularna przez wiele lat, dlatego nagłe jej usunięcie wywołało ogromną falę oburzenia społeczności związanej z Twitchem. Chociaż została zastąpiona innymi, które zmieniają się co 24 godziny, wielu twierdzi, że powinna zniknąć na stałe, inni natomiast tworzą swoje własne projekty. Tak tez się stało w środowisku graczy League of Legends, którzy zaproponowali podobną emotkę w LoLu. Według komentujących wpis na ten temat najlepiej pasuje Kog’Maw, którego nazwa podobna jest do nazwy usuniętej grafiki.

ZOBACZ – Co gracze uważają o zmianach rankingowych w 11 sezonie LoLa? Nie jest tak fajnie, jak wyglądało na papierze

Zaproponowało dla niej dwie nazwy “Koggers” lub “Pog’Maw”, okazało się również, że jeden z małopopularnych byłych już streamerów o nicku mazrimlol sam posiadał taką grafikę na swoim kanale i przedstawiała ona właśnie Kog’Mawa.

Chociaż wydawać się może, że jest to naprawdę ciekawy projekt i z pewnością zrobiłby furorę wśród społeczności, raczej nie mamy na co liczyć. Być może jednak Riot Games zdecyduje się na własnego “PogChampa”, który będzie przedstawiał zdziwionego Kog’Mawa w skórce Pug’Maw. Nie jest to jednak nic potwierdzonego i żaden pracownik na ten moment nie wypowiedział się w temacie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends