w

Polscy gracze LoLa chcą zostawienia oryginalnego głosu Yasuo w podstawowym skinie. Co na to Riot?

Reklama

Yasuo już niedługo otrzyma w polskiej wersji LoLa nowy głos.

Reklama

Jakiś czas temu informowaliśmy o śmierci Mikołaja Klimka, dotychczasowego aktora głosowego, który podkładał głos pod kilka postaci w League of Legends.

Większość będzie go jednak kojarzyła z Yasuo i ze skórki do Dravena. Teraz wiemy, że ze względów technicznych, Yasuo otrzyma nowy głos.

Gracze mają do Riotu pewną prośbę

W mediach społecznościowych Riot poinformował, że w aktualizacji 10.16 zostanie wprowadzony nowy głos Yasuo.

„Niestety, ale Mikołaj Klimek nie zdążył nagrać nowych kwestii dla Yasuo. Informujemy, że Yasuo dostanie nowy głos w polskiej wersji League of Legends od patcha 10.16. W rolę Waszego ukochanego bohatera wcieli się Konrad Darocha. Głos Mikołaja zostanie z Wami nadal u Dravena oraz Luciana”

Na pewno dobrą wiadomością jest informacja, że deweloperzy nie zamierzają zmieniać głosu w przypadku Luciana i Dravena, natomiast wiele osób w komentarzach wspominało, że chcieliby, by podstawowy skin Yasuo miał jednak głos Mikołaja Klimka.

Reklama

Jak czytamy w wypowiedzi Mateusza, byłoby to miłe podziękowanie za lata pracy:

„Myślę że podstawowy skin nadal powinien mieć aktualny głos. Dla samego podziękowania za lata pracy i wczuwanie się do postaci.” – pisze jeden z graczy.

Osoby pracujące przy polskiej wersji gry poinformowały, że niestety nie jest to możliwe. Przeszkodą są tutaj interakcje Yasuo z Yone – to właśnie o tych kwestiach wspominał Riot pisząc, że niestety Mikołaj Klimek nie zdążył ich nagrać.

„Dziękujemy Wam za sugestię. Niestety, ale nie jest to możliwe ze względu na interakcje Yasuo z Yone również w bazowej formie, nie tylko w skórkach. Głos Mikołaja możecie podziwiać nadal u Dravena oraz Luciana.”

Z nieoficjalnych informacji wiemy, że szykowana jest petycja w tej sprawie, by jednak w jakiś sposób połączyć głosy, lub wyjątkowo potraktować polską lokalizację, zatrzymując te najbardziej kultowe kwestie Yasuo. Czy to się powiedzie? Trudno jednoznacznie stwierdzić. Obecnie największym problemem jest Yone i jego interakcje.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends