w

Ponad 2000 True Damage trzem graczom jedną umiejętnością. Tylko ta postać w LoLu to potrafi

Riot Games

Bohater, który jedną umiejętnością jest w stanie zlikwidować 3 przeciwników.


W League of Legends jest cała masa postaci. Niektóre z nich sprawiają się świetnie przy tankowaniu, inne polegają na umiejętnościach i zadają dużo obrażeń magicznych, a jeszcze kolejne atakują z dystansu, dzięki czemu powoli skrobią pasek HP przeciwników.

Jest jednak bohater odporny na obrażenia, który nie dość, że ma dużo zdrowia, to jego główną bronią jest True Damage. Teraz pokazał swoją siłę, likwidując w jednej chwili 3 przeciwników pod ich własną fontanną.

Potężne “W” Setta

Gracze Ligi nie lubią wielu postaci. Jedną z nich jest dodany 14 stycznia 2020 roku Szef Sett. Prosty w obsłudze bohater jest naprawdę silny, szczególnie jeżeli przeciwnikowi nie uda się zdodge’ować jego mocarnego “W”. Przekonał się o tym jeden z użytkowników Reddita. Razem ze swoją drużyną wrócił do bazy i postanowił powstrzymać próbującego zniszczyć Nexus wroga. Jednak grupa trzech graczy i Yummi na plecach okazała się zbyt słaba.

Niełatwo znaleźć drugiego takiego bohatera, który mógłby wszystkim stojącym w jednym miejscu zadać takie nieuchronne obrażenia. Konkurentem Setta jest między innymi Cho’Gath, ale ten jest w stanie złapać tylko jednego championa, aby przeprowadzić na nim “egzekucje”. Trudno jest więc się dziwić, że takie akcje wciąż szokują nieświadomych graczy.