w

Ponad godzinna gra na ARAMie w League of Legends. Thresh zebrał gigantyczną liczbę dusz

Ile dusz można zdobyć w meczu, który trwa ponad 70 minut?


Mecze na mapie Howling Abyss uchodzą za świetną odskocznię od normali i rankedów z Summoner’s Rift. ARAMy kojarzą się z szybką i zdecydowanie luźniejszą rozgrywką.

Jednak zawsze zdarzają się wyjątki, czyli gry, w których walka jest wyrównana, przez co żadna ze stron nie potrafi raz, a dobrze pokonać przeciwników i osiągnąć zwycięstwo. W takich momentach postacie, które mogą zbierać stacki, mają ciekawą sytuację, ponieważ są w stanie wykręcić liczby, których nigdy nie udało się zobaczyć na Summoner’ Rift.

Naprawdę długi mecz na ARAMie

Nasus, Veigar, Senna – to przykłady bohaterów, którzy uwielbiają długie gry. Wśród nich jest oczywiście także i Thresh ze swoim zbieraniem dusz podczas rozgrywki. Jeden z użytkowników Reddita pochwalił się, ile udało się ich zdobyć podczas ARAMu trwającego grubo ponad godzinę.

Gracz o pseudonimie JSMReads pochwalił się w internecie nagraniem, na którym uwiecznił mecz na Howling Abyss, który trwał ponad 70 minut. Przez ten czas obie drużyny zebrały łącznie około 300 zabójstw, co już samo w sobie jest widowiskowym wynikiem.

Autor nagrania skupił się jednak na czymś innym, a mianowicie liczbie dusz, które udało się zebrać przez Thresha.

Video

Gracz pochwalił się, że w czasie przedstawionej wyżej gry, Thresh zebrał imponujące 752 dusze. W komentarzach niektórzy pisali, że taka sytuacja to prawdziwe marzenie mainów tej postaci.

Nie jest to oczywiście rekord czasu trwania ARAMu, ponieważ zdarzały się przypadki, gdy rozgrywka była skrajnie przedłużona (często sztuczne, właśnie w celu pobicia rekordu), ale i tak wynik robi wrażenie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends