w

Poppy jednym z najpopularniejszych bohaterów w Teamfight Tactics

Riot Games

Riot Mort przyznał, że Poppy stała się jednym z najpopularniejszych bohaterów Teamfight Tactics


Jeden z pracowników Riot Games – Riot Mort poinformował na swoim Twitterze, że jeden z Yordli stał się wyjątkowo popularny w tym tygodniu.

Poppy kluczem do zwycięstwa w Teamfight Tactics?

Stephen „Mortdog” Mortimer zatweetował na temat jednego z uroczych Yordli. Okazuje się, że w tym tygodniu win rate Poppy w Teamfight Tactics drastycznie wzrósł.

Poppy jest aktualnie jedną z najczęściej wybieranych postaci, co praktycznie podwaja procent zwycięstw w kompozycjach, w których się pojawia.

Sukcesem Yordla są prawdopodobnie buffy dla Rycerzy w Patchu 9.18, które to zwiększały ich redukcję obrażeń z 15/30/55 do 15/35/65.

Riot Games

Nie wszystkie postacie radzą sobie tak dobrze jak Poppy. Mort wypowiedział się również o innych bohaterach. Jego zdaniem Volibear jest jednostką z niewielką szansą na wygraną. Również Pantheon radzi sobie znacznie gorzej, co jest następstwem nerfów, jakie dostał w Patchu 9.18. Zdrowie Pantheona zostało znacznie zmniejszone – z 1000 do 850 oraz jego obrażenia spadły z 80 do 75.

Postacie często łączone z Pantheonem także odznaczają się mniejszym procentem wygranych.

ZOBACZ – URF lub ARURF pojawi się na pewno w 2019 roku!

Pracownik zauważył również, że klasa Rangerów nie jest już tak silna, jednak pomimo tego Kindred trzymają się na bardzo mocnej pozycji.

Rioter bierze pod uwagę fakt, że jego obserwacje mogą szybko stać się nieaktualne ze względu na zbliżające się zmiany w Patchu 9.19.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends