w

URF lub ARURF pojawi się na pewno w 2019 roku!

Riot Games

Riot zdradza sekret, kiedy dostaniemy URFa lub ARURFa.


URF to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych trybów wszech czasów. W pewnym momencie został zmieniony na ARUFa, czyli odmianę bez możliwości wybierania postaci.

Tryb jest obecnie dostępny na PBE, natomiast Riot Games zdradziło nam, że pojawi się w tym roku również na normalnych serwerach.

URF!

Ultra Rapid Fire – tryb, który miał być żartem, ostatecznie pochłonął graczom wiele godzin ich czasu. Ciągła akcja i zmniejszone CDRy okazały się być strzałem w dziesiątkę.

Na początku trafił do gry w wersji oryginalnego URFa z wyborem postaci. Aktualnie (co uważamy za dobrą zmianę) jest wprowadzany jako URF z wyborem losowym (jak na aramie), czyli ARURF.

Riot_Mort wygadał się o małych zmianach w tym trybie i potwierdził, że zostanie wprowadzony do końca tego roku.

„No tak, co z URF? Nie jesteśmy jeszcze gotowi wskazać konkretnego patcha, ale możecie spodziewać się, że jakaś forma trybu ARURF pojawi się do końca tego roku wraz z niewielkimi zmianami, które powinny się wam spodobać.”

Wiemy, że tryb przejdzie dodatkowe zmiany, natomiast już teraz możemy założyć, że powróci ARURF, bez oryginalnej wersji. Z drugiej strony, Riot trochę tutaj miesza – pisze o URFie, przywołując później ARURFa.

URF w 2014 roku

Rioter wspomina także czasy wyjścia tego trybu.

PS: Pamiętacie, że URF po raz pierwszy pojawił się jako primaaprilisowy żart? Wiele się od tamtego czasu zmieniło. (Uwaga: film pokazuje starą mapę, starego Ryze’a i stare memy).

I pokazuje przy okazji film z 2014 roku, który uruchamia masę wspomnień. Uwaga, bo można się trochę zapomnieć w tej podróży do przeszłości.

Video

ARURF prawdopodobnie pojawi się podczas świętowania 10-lecia League of Legends. Według wstępnych informacji, ma wtedy wrócić wiele znanych i lubianych trybów, a Riot zafunduje nam „powrót do przeszłości”.

My osobiście nie możemy się doczekać i możliwe, że nas spotkacie podczas jednej z rozgrywek.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends