w

Popularny streamer został zbanowany w Wild Rift za programy trzecie. Co mogło być przyczyną?

Cowsep został zablokowany w Wild Rift za używanie programów trzecich.


Wild Rift z dnia na dzień zyskuje na popularności, a gracze w końcu mają możliwość przetestowania mobilnej wersji słynnego na PC League of Legends. Problem pojawił się w momencie, kiedy jeden z popularnych streamerów został zablokowany za używanie programów trzecich. Powód ten przeważnie odnosi się do cheatów, których Cowsep nie używał. Czym więc mogła zostać spowodowana blokada?

Blokada za granie w emulatorze?

Cowsep pod wpisem, gdzie podzielił się informacją na temat zbanowanego konta, zbiera wiele komentarzy od zdziwionych fanów.

ZOBACZ – Autorka historii Seraphine prosi, by jej nie wyzywać. Tłumaczy, jakie były jej intencje

Wpis skomentował również inny streamer, który zasugerował, że może to być wina używania emulatora. Cowsep potwierdził, jednak uważa, że nie mogło to być przyczyną blokady.

Próbowałem grać na jednym, ale nie wyobrażam sobie, że to to. Jestem pewny, że to tylko pomyłka.

Emulator jest środowiskiem symulującym działanie innego urządzenia i pozwala przykładowo uruchomić na komputerze grę, która jest dostępna wyłącznie na PlayStation 2 czy telefon z Androidem. Być może któryś z elementów takiego systemu wydał się dziwny zabezpieczeniom Wild Rift, przez co gracz został permanentnie zablokowany.

Do momentu oficjalnych wyjaśnień Riotu, odgadnięcie faktycznego powodu bana jest niemalże niemożliwe. Należy pamiętać, że twórcy bardzo stanowczo podchodzą do blokad i rzadko kiedy się z nich wycofują. Sytuacja może wyglądać nieco inaczej ze względu iż gra znajduje się dopiero w fazach testowych i stawia ona dopiero swoje pierwsze kroki na wielu mobilnych platformach.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends