w

Postacie z LoLa oficjalnie pojawią się w PUBG. Wszystko, co trzeba o tym wiedzieć

RiotX Arcane wprowadza Runeterrę do PUBG mobile. Kto dokładnie pojawi się w grze?


PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile to darmowa strzelanka typu Battle Royale opracowana przez LightSpeed ​​i Quantum Studio (oddział Tencent Games). Premiera gry odbyła się 20 grudnia 2017 roku.

Zgodnie z najnowszymi informacjami, Riot nawiązuje współpracę z wymienioną wyżej grą z okazji premiery serialu animowanego – Arcane. Co o tym wiadomo i które postacie pojawią się w mobilnej wersji PUBGa?

RiotX Arcane x PUBG Mobile

Na oficjalnej stronie Riot Games pojawiła się następująca informacja:

Runeterra odkrywa Erangel! Nawiązaliśmy współpracę z PUBG MOBILE, aby uczcić premierę Arcane poprzez udostępnienie świata Runeterry na wyspie Erangel.

W Arcane nie brakuje materiałów wybuchowych, więc gracze powinni poczuć się w PUBG MOBILE jak w domu podczas tego wydarzenia. Chociaż pojedynek pomiędzy patelnią, a młotem Jayce’a w teorii może wydawać się z góry przesądzony, to radzimy nie lekceważyć potęgi patelni!

Zgodnie z zapowiedzią, w grze można spodziewać się takich bohaterów, jak:

  • Jinx,
  • Vi,
  • Caitlyn,
  • Jayce.

Informacje na temat współpracy obu gier pojawiły się także na oficjalnym Twitterze PUBG Mobile, a w jednym z wpisów twórcy zapytali, po której stronie staną fani:

Jesteście #TeamPiltover czy #TeamZaun?

Inspirowane Arcane broń, sprzęt, bohaterowie i lokalizacje na mapie — oto czego mogą spodziewać się gracze w PUBG MOBILE po pojawieniu się aktualizacji 1.7 w połowie listopada podczas wydarzenia RiotX Arcane.

Współpraca z PUBG MOBILE to jedna z naszych pierwszych kooperacji mających na celu zaprezentowanie Arcane szerszej społeczności graczy — bardzo cieszymy się, że gracze, niezależnie od tego w co i gdzie grają, będą mogli na swój własny sposób badać stworzony przez nas świat.

Koniecznie zaglądajcie na RiotXArcane.com, aby nadążać za rytmem Arcane i śledzić informacje o nowych atrakcjach i partnerach ze świata gamingu. I pamiętajcie o obejrzeniu premiery Arcane dostępnej globalnie na Netflixie oraz na Tencent Video w Chinach o 3:00 CET 7 listopada.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends