w

Postanowił spróbować grać w LoLa za pomocą gitary z Guitar Hero. Myszka i klawiatura zbędna?

Jeden z graczy postanowił spróbować pograć w LoLa na kontrolerze z Guitar Hero. Jak mu poszło?


Dziwne wyzwania w grach z roku na rok stają się coraz bardziej powszechne. Można wymieniać je godzinami, gracze próbowali grać już prawie na wszystkim, przechodząc w ten sposób często naprawdę wymagające tytuły, które sprawiają problem zwykłym użytkownikom myszki i klawiatury (czy pada). W sieci pełno jest wszelkiego rodzaju artykułów, np. o tym, że ktoś postanowił przejść Dark Souls 3 na macie do tańczenia. Tym razem jeden z graczy League of Legends uznał, że pogra w mobę Riotu na gitarze.

Jak grać w League of Legends na gitarze?

Guitar Hero to popularna gra muzyczna, w której używa się specjalnego kontrolera w kształcie gitary. Większość osób zapewne go kojarzy lub nawet miała okazję na nim grać. Na Reddicie pojawił się filmik, na którym jeden z graczy uznał, że taki kontroler byłby dobrym narzędziem do grania w League of Legends. Jak mu poszło?

ZOBACZ – Blood Moon Janna – koncept tak dobry, że wygląda jak oficjalna skórka

Jak widać – kontroler niekoniecznie jest najlepszym narzędziem do grania w LoLa, choć nawet przy jego pomocy można zgarnąć kilka killi. Komentujący żartowali, że najprawdopodobniej sojusznicy w ich promo grają na takich gitarach. Bardziej złośliwi dodali, że ich team to nie tylko ludzie grający na kontrolerach z Guitar Hero, ale robiący to stopami, przez co trudno się dziwić, że mają takie a nie inne statystyki na koniec gry.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends