w

Powód, dla którego Riot nie wypuścił skina Arcane Viktor? Twórcy LoLa chcą poczekać do…

Wśród graczy pojawiła się ciekawa i sensowna teoria odnośnie tego, dlaczego Viktor nie otrzymał swojego skina z serii Arcane.


Viktor jest absolutnie jedną z najważniejszych postaci w serialu Arcane. Dlatego też wiele osób mocno się zdziwiło, że bohater nie otrzymał swojej skórki w grze. W sieci jest cała masa różnych konceptów i propozycji skórek właśnie do tego championa.

Gracze są przekonani, że Riot specjalnie wypuścił Arcane Viktora, który według teorii miałby wyjść dopiero w drugim sezonie, czyli potencjalnie najwcześniej w 2023 roku.

Riot specjalnie odłożył premierę skina Arcane Viktor?

O tej teorii pisze użytkownik Reddita o nicku “R0man009”, według którego Viktor otrzyma skina, ale dopiero w 2 sezonie Arcane. Ma to wiele sensu, co potwierdzają także inni użytkownicy. Oczywiście na ten moment jest to jedynie teoria, której nie da się obecnie w żaden sposób sprawdzić.

Podobnie może być z innymi postaciami z serialu, przykładowo z Heimerdingerem, Ekko czy Singedem. Praktycznie o wszystkich tych bohaterach mówiło się, że powinni dostać swoje przedmioty kosmetyczne inspirowane Arcane.

Po co tyle czekać? Oczywiście ze względu na większy hype. W tym momencie Riot już doskonale wie, że serial w oczywisty sposób wpływa na popularność bohaterów, zwiększa ich pickrate, a ludzie chętniej kupują skiny do Jinx czy Caitlyn.

Niestety, na to trzeba będzie sporo poczekać, Riot oficjalnie potwierdził, że 2 sezon nie pojawi się w 2022 roku, czyli teoretycznie najbliższa data to styczeń 2023.