w

Pracownik Riotu przepraszał po tym, jak wyszedł z meczu LoLa i zepsuł graczowi serię

Gracz skarży się na pracownika Riot Games, który zniszczył mu serię o dywizję Silver III.


Rioterzy często ukrywają się w LoLu, natomiast część nadal ma swoje specjalne oznaczenia Riotu. Jeden z graczy spotkał właśnie takiego pracownika i był przekonany, że to będzie fajna, pozytywna gra.

Finalnie jednak okazało się, że Rioter po prostu wyszedł z meczu, a gracz został z przegraną serią do Srebra III. Prawdopodobnie sprawa kompletnie nie zostałaby zauważona, gdyby nie ostatnie, bardzo mocne deklaracji Riotu odnośnie walki z toksycznością.

Pracownik AFK?

Na forum poświęconemu League of Legends pojawił się post, w którym zirytowany gracz narzeka na jednego z pracowników, który rzekomo postanowił wyjść z gry i przegrywając tym samym grę jemu i 3 innym osobom.

Jako dowód zamieścił również dwa filmy z doskonale widoczną sytuacją i zrzut ekranu po grze, gdzie pracownik został wykreślony z powodu nieobecności w meczu.

ZOBACZ – Jak mogłaby wyglądać Heartseeker Miss Fortune? Koncept skórki do League of Legends

Z całego postu wywiązała się ogromna dyskusja odnośnie toksyczności, podejścia Riotu, sprawiedliwości etc. Natomiast część graczy wspominała, że każdy może mieć gorszy dzień, nawet jeżeli teoretycznie jest odpowiedzialny za walkę z tego typu zachowaniami.

„Pamiętaj, że pracownicy to też ludzie i czasami może im coś wypaść, gra w Lidze nie jest tak ważna, jak ranne dziecko czy inny nagły wypadek. Jest cała masa powodów dla których mógł opuścić rozgrywkę.” – pisał jeden z graczy.

Po dwóch godzinach od publikacji postu, do feralnej gry postanowił odnieść się wzięty na celownik Rioter.

Hej tutaj AFKer.

Chciałem Ci powiedzieć, że przepraszam. Mój internet przestał działać. Zresetowałem router i starałem się zrobić wszystko, aby połączyć się jak najszybciej, ale wróciłem do gry, gdy tak się kończyła. Szkoda, biorąc pod uwagę, że wierzyłem w naszą wygraną, nawet wtedy kiedy Morgana odmówiła gry zespołowej.

Dużo szczęścia w kolejnych promocjach, jestem pewny, że ci się uda.

BTW Jeśli Ci to poprawi humor, zostałem zdegradowany po tej grze.

Sam post został usunięty przez gracza, który go stworzył. Finalnie cała ta sytuacja pokazała, że każdy ostatecznie jest człowiekiem. Nawet pracownikowi Riotu może się zdarzyć gorszy dzień, czy problemy z internetem.

Natomiast nawet, jeżeli nie mówimy tutaj o Rioterach, to nadal trzeba być wyrozumiałym w takich sytuacjach. Pamiętajmy, że w życiu są różne sytuacje i niekoniecznie wyjście musi oznaczać kompletne poddanie się przez przegraną linię, czy słabe CS’y.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends