w

Prezentacja i opis nowych umiejętności Tahm Kencha po reworku. Zmienione Q, W, E, R, pasywka

Poprawione umiejętności Tahm Kencha oraz ich wygląd w praktyce.


O reworku zdolności Tahm Kencha społeczność usłyszała po raz pierwszy już naprawdę długi czas temu. Gracze musieli jednak poczekać, ponieważ aktualizacja championa została przesunięta ze względu na ogromne zmiany w przedmiotach, które ostatecznie pojawiły się w przedsezonowej aktualizacji 10.23.

Więcej o tym znajdziecie w tym artykule – Co z reworkiem Tahm Kencha z League of Legends? Riot w końcu odpowiada, co się z nim dzieje. Jak ostatecznie będzie wyglądało nowe wydanie tego bohatera?

Tahm Kench po reworku

Mimo że większość zdolności Tahm Kencha uległa zmianom, bohater dalej zachował wszystkie swoje charakterystyczne ruchy. Champion nadal jest w stanie połykać zarówno przeciwników, jak i sojuszników.

Video

 • An Acquired Taste (P)
  • Ataki i umiejętności zadają dodatkowe magiczne obrażenia w wysokości 2,5% maksymalnego zdrowia Tahm Kencha, kumulując się do 3 razy w przypadku bohaterów.Po nałożeniu 3 ładunków Smagnięcie Językiem oraz pożarcie zostają wzmocnione względem tego bohatera.
 • Tongue Lash (Q)
  • Smagnięcie Językiem zadaje określoną wartość pkt. obrażeń magicznych pierwszemu trafionemu celowi i spowalnia go o pewną wartość na 2 sek.

   Przy trafieniu przeciwnego championa Tahm uleczy się za procent brakującego zdrowia i nałoży jeden stack umiejętności An Acquired Taste. Przeciwnicy z 3 ładunkami zdolności pasywnej zostaną dodatkowo ogłuszeni na 1,5 sekundy.

 • Abyssal Dive (W)
  • Tahm Kench nurkuje, a następnie pojawia się w wybranym miejscu, zadając magiczne obrażenia oraz podrzucając wszystkich przeciwników na 1 sekundę.

   Pożarci sojusznicy mogą zostać zabrani, jednak zawsze mogą zdecydować się na wyskoczenie wcześniej.

ZOBACZ – Prezentacja czterech nowych skinów do LoLa – Astronauta Maokai, Rammus, Veigar i Corki

 • Thick Skin (E)
  • Biernie: określona wartość otrzymanych obrażeń zostaje zamieniona na szare zdrowie. Jeżeli szare zdrowie zniknie naturalnie, pewien procent jego wartości zostanie zmieniony z powrotem w normalne punkty zdrowia. Użycie: Tahm Kench przemienia całość szarego zdrowia w tarczę, która trwa przez 2,5 sek.
 • Devour (R)
  • Tahm Kench pożera cel na kilka sekund. Ponowne użycie umiejętności pozwala wypluć bohatera wcześniej. Przeciwnicy: Potrzeba 3 ładunków Smakosza, aby można było ich pożreć. Wrogowie otrzymują obrażenia magiczne zależne od ich maksymalnego zdrowia. Gdy Tahm Kench pożre przeciwnika, zostaje spowolniony o 40% i jest uziemiony. Sojusznicy: Są pożerani na maksymalnie 3 sekundy, otrzymują tarczę trwającą 2,5 sekundy po ich wypluciu. Sojusznik może wyjść z Tahm Kencha wcześniej. Podczas trwania umiejętności bohater zostaje spowolniony o 25% i jest uziemiony. Może jednak użyć zdolności Abyssal Dive.

Opinie standardowo są póki co bardzo różne. Ostateczne zdanie społeczności poznamy dopiero za jakiś czas.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends