w

Prezentacja umiejętności Yone, najnowszego bohatera League of Legends

Prezentacja bohatera Yone, jak będzie wyglądał w grze i co będzie robił?


Yone przewijał się w społeczności League of Legends już od wielu lat. Zawsze był wymieniany wśród potencjalnych postaci, które kiedyś mogą być grywalnymi championami. W ostatnich dniach wiele się o nim mówiło, gdyż wyciekły tak naprawdę wszystkie informacje na jego temat.

Dzisiaj można to skonfrontować z prawdziwym i ostatecznym wyglądem postaci. Riot zaprezentował już nie tylko oficjalny zwiastun, ale także umiejętności bohatera. Potwierdzone zostały również Splash Arty championa.

Umiejętności Yone z League of Legends

Jak finalnie wyglądają jego umiejętności?

Pasywka – Szlak Łowcy

Video

Yone używa dwóch ostrzy powodując, że co drugi atak zadaje więcej magicznych obrażeń. Jego szansa na trafienie krytyczne również jest podwojona, ale trafienia krytyczne zadają mniejsze obrażenia.

Q – Śmiercionośna Stal

Video

Yone zadaje fizyczne obrażenia wrogom. Przy trafieniu, otrzymuje ładunki. Po zdobyciu dwóch ładunków, Yone może doskoczyć i podrzucić wrogów.

W – Duchowe Rozpłatanie

Video

Yone atakuje przed sobą w kształcie dużego łuku, zadając część maksymalnego zdrowia celu jako obrażenia. Trafiając wroga, Yone zyskuje tymczasową tarczę. Moc tarczy wzrasta z każdym trafionym bohaterem.​

E – Wyzwolona Dusza

Video

Yone może wejść w formę ducha, otrzymuje bonus prędkości poruszania się i zostawia swoje ciało za sobą. Kiedy Yone jest w formie ducha, powraca do swojego ciała i zadaje procentowe obrażenia w zależności od tego ile zadał będąc w formie ducha.

R – Przypieczętowany Los

Video

Yone uderza wszystkich wrogów na swojej drodze, pojawiając za ostatnim trafionym wrogiem i wyrzucając w powietrze wszystkich znajdując się za nim.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends