w

Lillia z League of Legends jest w stanie wyczyścić dżunglę praktycznie bez utraty HP?

Riot Games

Jak czyścić dżunglę Lillią, aby nie stracić HP?


Jeden z graczy pokazuje optymalną rotację w lesie, tak aby najlepiej wykorzystać potencjał postaci i nie stracić HP. Dodatkowo możemy ujrzeć przydatną sztuczkę, która pozwala na szybką regenerację punktów życia.

Optymalny clear Lillią

Najnowsza dżunglerka nie ma łatwo, stosunkowo niskie obrażenia i mała ilość zdrowia może skomplikować pierwszy clear w dżungli, jeżeli robimy go nieumiejętnie. Okazuje się jednak, że jest sposób i optymalna ścieżka, którą należy podążać, aby wykorzystać potencjał postaci w 100%. Pokazał ją użytkownik o pseudonimie Phylaris i zdradził kilka sekretów, które warto znać.

Video

ZOBACZ – Twój sklep już dostępny w League of Legends. Wszystko, co trzeba o nim wiedzieć

Jak możemy zauważyć, zastosował on niecodzienną taktykę i zaatakował Raptory, jednocześnie walcząc z Redem. Dlaczego?

Wszystko to, aby w pełni wykorzystać przedmiot Talizman Łowcy (Hunters Talisman). Zadaje on obrażenia rozłożone w czasie 5 sekund i przywraca 6 HP na sekundę za każdego trafionego umiejętnością stworka.

Obóz Rapotorów składa się z 6 celów, co daje łącznie regenerację 30 HP/s przez 5 sekund. Jeżeli po zaatakowaniu uciekniemy z powrotem do Reda, otrzymamy jedynie 1-2 punktów obrażeń od najmniejszego ptaszka i zregenerujemy 180 PŻ, co daje bonus w postaci około 150 HP.

Warto nauczyć się tej sztuczki oraz spojrzeć na wiele innych wykorzystanych w tym clearze, aby zakończyć pełną rotację w jak najkrótszym czasie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends