w

Problemy z przyznawaniem dropów za oglądanie rozgrywek w LoLu. Jak sobie z nim radzić?

Gracze nie uzyskują zaliczenia misji, mimo wielokrotnego obejrzenia gry.


Misje związane z oglądaniem profesjonalnych rozgrywek zawsze były problematyczne. Tym razem chodzi o przyznawanie nagród, przez co gracze nie mogą dalej robić postępu. Mimo że twórcy od dawna byli świadomi błędów, najwidoczniej nie byli w stanie ich poprawić. W wątku postanowił wypowiedzieć się jeden z twórców i radzi on co powinny zrobić osoby dotknięte błędem.

Co zrobić w takiej sytuacji?

W wątku użytkownika o pseudonimie Meckel wspomina on o tym, że mimo robienia wszystkiego według instrukcji (tj. przejście na przygotowaną do oglądania stronę, zalogowanie się i obejrzenie meczu). Mimo to nie otrzymuje on darmowej zawartości, która przyznawana jest innym oglądającym.

ZOBACZ – Bukmacherzy obstawili wyniki Worlds 2020 w LoLu. Na kogo najlepiej głosować w Pick’em Challenge?

Jaka jest odpowiedź jednego z pracowników Riotu?

Cześć! Znaleźliśmy błąd z misjami dotyczącymi oglądania i dołożyliśmy wszelkich starań, aby go poprawić. Co do komentarza, który mówi, że zawsze dzieje się to samo, jedyne co mogę powiedzieć, to przeprosić i mieć nadzieję, że zdajecie sobie sprawę tego, jak ciężko pracujemy, aby zdążyć ze wszystkim na czas.

Uruchomiliśmy pewien skrypt, aby upewnić się, że każdy otrzyma nagrody za to, co już zdążył obejrzeć. Jeśli ktoś dalej nie widzi progressu swoich misji powinien napisać do działu wsparcia, gdzie z pewnością pomogą mu nadgonić innych.

Niestety na ten moment deweloper napotkał kolejną usterkę i system nadrabiający zaległości z powodu błędu jeszcze nie działa. Dodatkowo, jak podaje jeden z pracowników działu wsparcia, nie mogą oni ręcznie zaliczać meczów, więc pisanie do nich na ten moment nie ma sensu, a nam pozostaje czekać na działania techników.

Elficki poleca również zrobienie następujących rzeczy, aby wykluczyć błędy po naszej stronie:

Być może jeżeli problem będzie trwał dłużej, support otrzyma takie uprawnienia, ale na ten moment, jest to niemożliwe i miejmy nadzieję, że wszystko już niedługo powróci do normy.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends