w

Bukmacherzy obstawili wyniki Worlds 2020 w LoLu. Na kogo najlepiej głosować w Pick’em Challenge?

Jaka drużyna według bukmacherów wygra Mistrzostwa Świata 2020?


Tak duże wydarzenia, jak Worldsy w League of Legends, budzą równie duże emocje i pozwalają wygrać nie tylko profesjonalistom, ale również ludziom kompletnie niezwiązanym z e-sportem. Mowa tutaj o bukmacherach, którzy obstawiają wyniki gier lub zespół, który ostatecznie zgarnie tytuł Mistrza.

Może to w pewien sposób pomóc osobom, które zamierzają wziąć udział w tegorocznym Pick’em Challenge. To startuje już bardzo niedługo, bo 30 września.

Bukmacherzy o Worldsach

Mistrzostwa Świata w League of Legends, które odbywają się raz w roku, skupiają się na 24 (w 2020 na 22) najlepszych drużynach z praktycznie każdego zakątku świata. Ich postępy i spotkania śledzą miliony osób, a tak duże wydarzenie przyciąga również bukmacherów, którzy analizują zespoły i obstawiają wygraną najlepszego. Obrazuje to kurs mnożący postawioną gotówkę, im jest mniejszy, tym więcej osób uważa, że dany skład zdobędzie puchar.

ZOBACZ – Ankiety na reworki nie będzie. Nowy wygląd Mundo ujawniony razem z tankiem supportem

Na podstawie tych wyników możemy posegregować każdą z drużyn i stworzyć ranking bukmacherów.

Pamiętajmy jednak, że te przewidywania mogą się nie sprawdzić i im niższe miejsce, tym mniejsza jest szansa na dopasowanie, nawet jeżeli zajmują się tym profesjonalni analitycy, którzy bardzo często utrzymują się z trafionych betów.

Jeżeli jednak nie interesujecie się e-sportem i chcecie zdobyć więcej punktów w pick’emie, ten ranking może być pomocny w przypadku pierwszych ikonek. Nie gwarantuje jednak zdobycia nagrody głównej, którą jest komputer, laptop i 9 000 złotych.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends