Star Guardian Nunu i Willump – fanowski pomysł na nową skórkę do League of Legends

League of Legends

Reklama

Jak mógłby wyglądać Czarodziej Gwiazd Nunu? Czy taka skórka w ogóle miałaby sens? Autorka pomysłu pokazuje, że tak.

Reklama


Seria Star Guardian od jakiegoś czasu zaczęła wychodzić poza pewne schematy. Początkowo było to pojawienie się Ezreala, później Rakana oraz złej wersji czarodziejek. Gracze zaczęli przyzwyczajać się do tego, że do serii pasuje prawie każdy, jeśli odpowiednio zaprojektuje się jego wygląd. Czy mały chłopiec i jego Yeti również by pasowali? Jedna z fanek pokazuje, że tak.

Koncept skórki Star Guardian Nunu i Willumpa

Autorką pomysłu jest Gustė Dominyka Ruplytė, artystka z Litwy. O innej pracy tej autorki pisaliśmy około 7 miesięcy temu, gdy w sieci pojawił się jej rysunek Jhina Jokera (zobacz: Jhin jako Joker? Społeczność League of Legends zachwycona!). Jak widać – autorka tym razem postawiła na uroczą tematykę. Choć Nunu nie jest idealnym kandydatem na skórkę Star Guardian, to widać, że dobry pomysł może zdziałać cuda.

W całym koncepcie poza sympatycznym modelem chłopca jeżdżącego na Yeti, bardzo liczą się efekty umiejętności, które robią ogromne wrażenie.

Reklama

Czy takie pomysł odmieniłyby serię Star Guardian jeszcze bardziej? Na pewno. Póki co fani Czarodziejek Gwiazd czekają na kolejne propozycje od Riotu. Nie wiadomo czym twórcy zaskoczą następnym razem.

ZOBACZ – Solar Coven Kayle ciekawym skinem, który mógłby się znaleźć w League of legends

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej