w

Przeciek ujawnia trzech nowych bohaterów do LoLa. Na jakie linie będą? Wzystko, co o nich wiadomo

Pojawił się przeciek informacji związanych z nowymi postaciami, które już wkrótce trafią do League of Legends.


Na początku tego roku twórcy zapowiadali naprawdę wiele ciekawych nowości. Z wypowiedzi Rioterów wywnioskować było można, że pojawienie się Zrujnowanego Króla to dopiero początek.

Szybko pojawiły się fanowskie teorie, że kolejną bohaterką LoLa będzie żona Viego – Izolda. Te jednak okazały się nieprawdziwe.

Tydzień temu do gry trafiła Gwen, Mglista Krawczyni. Jest ona bezpośrednio powiązana z Viego i jego ukochaną – swoją stwórczynią.

Mimo że od premiery Gwen minęło mniej niż 10 dni, to wielu graczy zastanawia się, kto będzie kolejnym championem w League of Legends. I tutaj z pomocą przychodzi przeciek z Chin.

Przeciek nowych bohaterów LoLa

Nowy Strażnik Światła

Pierwsza informacja na temat nowych championów dotyczy Strażników Światła. Jak wiadomo – należą do nich Senna i Lucian. Okazuje się, że dołączy do nich kolejna osoba. Co o niej wiadomo?

Nowy Strażnik będzie nietradycyjnym strzelcem, który zaprojektowany jest pod środkową aleję. Choć wielu ADC pojawia się na midzie, według przecieków – ten będzie wyjątkowy, ponieważ stworzono go z myślą waśnie o tej alei.

Postać ma dołączyć na Summoner’s Rift w lato tego roku. Wiadomo tyle, że nowy bohater będzie powiewem świeżości na środkowej linii, ponieważ nie będzie podobny do innych bohaterów grających w tym miejscu.

ZOBACZ – Gracze LoLa nie rozumieją obecnej mety i twierdzą, że tanki są zbyt papierowe. Skąd takie wnioski?

Mroczny Yordl

Druga postać również będzie związana z fabułą Viego, Senny i Luciana. Zwiastun sezonu 2021 – Zrujnowanie – przedstawiał wydarzenia, które nastąpiły po powrocie Zniszczonego Króla. Wiadomo, że nowy bohater będzie rozwijał te wątki, więc fani lore będą zadowoleni.

Co wiadomo o tej postaci? Będzie ona jednym z Yordlów. Niestety prace nad tworzeniem tego championa przedłużały się i choć początkowo miał pojawić się przed wspomnianym wcześniej strzelcem, to aktualnie nie wiadomo, kiedy dołączy na Summoner’s Rift.

Z przecieku wyczytać można, że twórcy pracują nad udoskonaleniem umiejętności bohatera, testując nowe technologie, które dobrze oddadzą jego moc. Nowy champion będzie magiem, prawdopodobnie polegającym na burstowaniu przeciwników.

ZOBACZ – Gracze LoLa zastanawiają się, dlaczego Riot buffuje postacie, które tego nie potrzebują

Co jeszcze wiadomo? Prawdopodobnie po zakończeniu fabuły Viego na Summoner’s Rift trafi nowy marksman, tym razem grający na dolnej alei (w przeciwieństwie do wspominanego wcześniej Strażnika). Do tego pojawiły się szczątkowe informacje na temat bohatera, który należy do najsilniejszej rasy w Runeterze.

Niestety nie wiadomo więcej o tych postaciach. Pozostaje czekać na dalsze przecieki lub oficjalne informacje od twórców.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends