w

Przeciek ujawnił kwestie głosowe nowego bohatera w LoLu. Co o nim wiadomo?

Nowy przeciek ujawnia głos nadchodzącego bohatera do League of Legends. Według niego będzie to męska postać.


Minutowy przeciek z kwestiami, które mają należeć do nowego bohatera w League of Legends wprowadził wiele zamieszania. Nie da się jednoznacznie potwierdzić prawdziwości prawdziwości nagrania, natomiast jak najbardziej jego wyciek jest możliwy. Wydaje się to być wersja nagrana jeszcze przed implementacją do League of Legends.

Przeciek ujawnia przede wszystkim, że następny champion będzie mężczyzną. Z kwestii dowiadujemy się również, że prawdopodobnie będzie pochodził z Freljordu.

Przeciek kwestii głosowych

Przeciek ma w sumie minutę i zawiera kilka bardzo ciekawych wskazówek. Niektórzy upatrują tutaj głosu Pantheona, ewentualnie tego samego aktora głosowego, inni Volbeara, a jeszcze kolejni Udyra. Jak to brzmi?

Głos odnosi się głównie do walki, żołnierzy, pól bitew. Brzmi poważnie i można wywnioskować, że bohater wiele przeszedł.

“Ale my tam byliśmy, nie ja, ale my.”

O nowej postaci nie wiadomo jeszcze zbyt wiele. Przypomnijmy, że dotychczasowe teorie wspominały o Yone, bracie Yasuo, natomiast on nie pasuje do tych kwestii. Jakiś czas temu dziewczyna Tylera1 informowała, że na pewno z nowej postaci ucieszą się wszyscy “Weebs”.

Dzisiaj miałam wyjątkowe szczęście by mieć okazję do gry nową postacią w lolu… Powiem tyle. “Weebs” będziecie bardzo zadowoleni z roboty Riotu. To tyle.

Bardzo możliwe, że dotychczasowe wskazówki odnosiły się do innego bohatera. Riot z pewnością tworzy kilku championów jednocześnie, więc niekoniecznie coś musi być prawdą, a coś innego bzdurą.

Póki co nie wiadomo, kiedy nowa postać wejdzie do LoLa. Riot wczoraj wspominał, że nie może zagwarantować, że harmonogram wypuszczania nowości nie zostanie w tym roku zachwiany. Trzeba mieć nadzieję, że jednak sytuacja na świecie nie spowoduje obsuw w wydawaniu nowych bohaterów.