w

Przeciek wyglądu nowych skinów High Noon, które pojawią się w LoLu. Wszystko, co wiadomo

Temat nowych skinów High Noon z League of Legends powrócił. Co wiadomo?


Miesiąc temu do sieci wyciekły pierwsze wzmianki o tym, że seria High Noon faktycznie powróci, a nowe skiny trafią m.in. do Leony czy Mordekaisera. Gracze nie byli pewni, czy wspomniane informacje są prawdą, ponieważ pojawiły się 1 kwietnia, czyli w prima aprilis.

Minęło trochę czasu i kolejne osoby zaczęły nagłaśniać przecieki związane z serią skórek w Samo Południe. Jak na ten moment wyglądają wszystkie ujawnione informacje? Kiedy zapowiedziane skiny pojawią się w grze?

Przeciek związany ze skinami High Noon

Społeczność League of Legends jest przyzwyczajona do wszelkich przecieków i zapowiedzi. Regularnie w internecie pojawiają się kolejne wpisy o nowych bohaterach, skórkach czy eventach. Część z nich jest oczywiście nieprawdziwa, jednak są i takie, które sprawdzają się w prawie 100%.

Nie tak dawno temu potwierdził się jeden z przecieków, który związany był ze skinami z serii Eclipse. Dziś wiadomo już, że skórki trafią m.in. do Sivir, Kayle czy Senny. Ta ostatnia otrzyma również wersję prestiżową.

Skoro jeden przeciek się potwierdził, warto zwrócić uwagę na kolejny, tym razem związany z serią High Noon. Motyw ten jest bardzo popularny i przez lata rozwinął się w całkiem spore uniwersum. Dodatki kosmetyczne nawiązujące do Dzikiego Zachodu trafiły m.in. do Thresha, Luciana, Senny, Ashe, Yasuo czy Irelii.

24 kwietnia 2022 roku jeden z leakerów poinformował, że nowa odsłona serii High Noon trafi do League of Legends już niedługo. Według jego wpisu do gry zostaną dodane skórki do m.in. Leony, Katariny i Mordekaisera. Podobno razem ze skórkami ma zostać ujawniona najnowsza postać z LoLa – Bel’Veth.

High Noon Leona – 1820 RP (skórka legendarna)

High Noon Katarina – 1350 RP (skórka epicka)

High Noon Mordekaiser – 1350 RP (skórka epicka)

Poza tym istnieją wzmianki o jeszcze innych skórkach:

  • High Noon Varus,
  • High Noon Sion,
  • Prestige High Noon Talon.

Według przecieków nadchodzące skiny pojawią się w grze w patchu 12.9, czyli po 11 maja 2022 roku. Trzeba jednak pamiętać, że nie są to potwierdzone przez Riot informacje.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends