w

Przedsezon 2022 zmieni Czary Przywoływcza? Zmienianie ich w trakcie gry, Flash dla wszystkich

W sieci pojawiły się bardzo ciekawe przecieki odnośnie tego, co planowano na zeszły rok, a co ponoć zostało przełożone na Przedsezon 2022.


Przecieki to w świecie League of Legends zupełna normalność. Co jakiś czas w internecie pojawiają się całe listy nadchodzących skinów, innym razem dołączane są do nich nawet obrazki. Czasami wyciekają także plany, jakie miał Riot.

Tym razem na 4chanie pojawiła się informacja o tym, że Przedsezon 2021 oryginalnie miał zmieniać Czary Przywoływacza. Nie da się w żaden sposób potwierdzić wiarygodności wycieku, więc należy go traktować raczej z przymrużeniem oka i odpowiednim dystansem.

Przedsezon 2022 będzie dotyczył Czarów Przywoływacza?

Według tego, co czytamy, w Przedsezonie 2021 miały się zmienić Czary Przywoływacza. Finalnie jednak uznano, że to może zaczekać, a w związku z premierą Wild Rift i odświeżaniem ikon przedmiotów, warto się zająć nimi jeszcze bardziej, warto zająć się kompleksową zmianą przedmiotów.

Zgodnie z przeciekiem, Riot myślał nad domyślnymi Czarami dla określonych funkcji. Pierwsza wersja to po prostu domyślne przyznanie wszystkim postaciom Flasha. Dzisiaj Flash zajmuje jeden “normalny” slot. Po zmianach gracze dalej mieliby dwa sloty i Flasha dołączonego automatycznie.

Druga wersja jest nieco bardziej zaawansowana:

  • ADC mają domyślnie ustawionego Heala, a nie Flasha
  • Dżunglerzy mają domyślnie ustawionego Smite, a nie Flasha
  • Reszta nadal miałaby Flasha

Pytanie tylko, co z postaciami mającymi kilka ról? Wtedy gracz musiałby sam określić rolę i wybrać, czy idzie do dżungli ze Smitem, czy decyduje się grać na linii z Flashem.

Oprócz tego mówi się także oczywiście o odświeżeniu wszystkich Czarów Przywoływacza. Czyli zmianie wyglądu ikon i przeliczników, być może także samych mechanik. Jak czytamy, dojdą też nowe Czary Przywoływacza. W sumie ma ich być do wyboru o wiele więcej.

Ostatni punkt przecieku jest chyba najciekawszy. Chodzi tutaj konkretnie o możliwość zmiany Czarów w trakcie trwania rozgrywki. Jest to opisane jednym zdaniem, więc trudno tutaj cokolwiek więcej o tym powiedzieć. Być może każdy dostanie możliwość jednokrotnej zmiany Czaru, a być może będzie na tym jakiś cooldown, przykładowo 10 minut. Miałoby to działać niezależnie od posiadanych run i mieć własny system.