w

Qiyana najmniej wyczekiwaną postacią w historii League of Legends?

Qiyana to nowa postać w League of Legends. Jest tylko pewien problem…


Qiyana za chwilę znajdzie się w League of Legends. Tymczasem społeczność League of Legends zauważa, że przez nowy tryb gry chyba nikt na nią nie czeka.

Najmniejszy hype w historii?

Na to, że praktycznie nikt nie czeka na nową postać składa się kilka rzeczy. Przede wszystkim zupełnie nowy tryb gry o nazwie Teamfight Tactics, który został wprowadzony dokładnie wtedy, gdy nowa postać.

Było to na tyle problematyczne, że praktycznie nikt nie mógł testować nowej bohaterki. Wejście na PBE wiąże się z masakrycznie długimi kolejkami. By dostać się na serwer testowy trzeba czekać od 5 do 25 godzin. Wyjątkiem są streamerzy i youtuberzy, ale uznajmy, że większość musi swoje odczekać.

RIOT GAMES

Kilka postaci dostało rework, co też nie pomaga. Nowy Mordekaiser też sporo zabrał z ekscytacji graczy. Tak naprawdę to fatalny okres na nową bohaterkę i trudno się dziwić, że ginie w tym gąszczu nowości.

​Kiedy Qiyana znajdzie się na serwerach?

Według planu Riot Games, nową postać powinniśmy zobaczyć jeszcze dzisiaj na normalnych serwerach. Patrząc jednak na popularność trybu Potyczki Taktyczne można się trochę obawiać o stabilność i działanie League of Legends. Coś nam mówi, że i na normalne serwery może być bardzo długa kolejka.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends