w

Rankedy w LoLu nie będą działały cały dzień. Mogą występować też inne problemy

Riot poinformował o nadchodzącej przerwie w działaniu rozgrywek rankingowych.

Reklama


Riot wielokrotnie dawał znać, że będzie wprowadzał różne poprawki do trybu rankingowego, które niestety będą wymagały czasowej niedostępności. Ten dzień finalnie nadszedł i oficjalnie potwierdzono, że  w regionach EUNE i EUW już 1 czerwca kolejka rankingowa zostanie wyłączona.

To jednak nie wszystkie utrudnienia, jakich należy się spodziewać. Deweloperzy wprost wspominają o problemach z logowaniem, czy dołączaniem do meczów w innych trybach.

Nie warto grać w ten dzień w LoLa?

Oficjalna wiadomość od twórców mówi, że pierwszego czerwca przez większość dnia kolejka rankingowa będzie wyłączona.

Przywoływacze, Taktycy, Przyjaciele: 1 czerwca od godziny 10:00 do najpóźniej 22:00 nastąpi wyłączenie kolejek rankingowych, w tym czasie usprawnimy łączność z kilkoma dostawcami usług internetowych.

Wszystko to spowodowane jest poprawą łączności z kilkoma dostawcami usług internetowych. Co to oznacza? Można się spodziewać między innymi poprawienia pingu, czy stabilności połączenia. To akurat dobra informacja. Gorzej, że rankedy pozostaną wyłączone prawdopodobnie przez cały dzień.

Mogą wystąpić krótkie problemy z połączeniem również w innych trybach gry. Przerwa dotyczyć będzie tylko regionów EUNE i EUW.

Jeżeli planowaliście granie w ten konkretny dzień, to lepiej go sobie po prostu odpuścić. Riot dodaje, że problemy z połączeniem mogą dotyczyć tak naprawdę wszystkich trybów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends