w

Ręcznie robiona figurka Xayah i Rakana z League of Legends na rocznicę związku

Riot Games

Stworzona własnoręcznie figurka Xayah i Rakana.


Jeden z graczy League of Legends postanowił podzielić się swoją nową figurką przedstawiającą najbardziej rozpoznawalną parę w League of Legends. Dostał on ją od swojej dziewczyny, aby upamiętnić ich rocznicę związku.

Prezent od dziewczyny

Rocznice są czymś ważnym i praktycznie każda para traktuje je poważnie, obdarowując się prezentami lub zwyczajnie idąc na kolację. Okazuje się jednak, że czasami podarunki potrafią naprawdę zaskoczyć i wymagają masy włożonej pracy. Tak właśnie było ze statuetką zakochanej pary Vastajów.

Użytkownik Reddit o pseudonimie u/TheJadedTurtle1 pochwalił się dziełem, które wymodelowała jego dziewczyna kompletnie niegrająca w League of Legends.

Nigdy nie grała w Ligę, ale wie, że kocham Xayah. Spędziła masę czasu na badaniu Xayah i Rakana, aby uczynić ich perfekcyjnymi.

ZOBACZ – Głos Arquela znalazł się w League of Legends. Jak brzmi announcer pack streamera?

Pomimo tego, iż postacie nie są idealne, możemy zauważyć dobrze odwzorowane szczegóły, a para znajduje się trudnej do uchwycenia pozie. Taki prezent z pewnością chciałoby dostać większość mainów Buntowniczki lub Uwodziciela.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends