w

Błąd Mordekaisera z LoLa sprawia, że nie wiadomo, gdzie podczas ulta jest bohater

Przez błąd Mordekaisera, powiązany z jego ultem, nie wiadomo, gdzie znajduje się bohater.


Rework Mordekaisera był jedną z najlepiej przyjętych aktualizacji bohaterów, które trafiły do League of Legends. Postać odnotowała ogromny skok popularności i zyskała nowe charakterystyczne umiejętności. Stary ultimate rzucał klątwę na przeciwnika, a ten, kiedy został powalony, stawał się duchem, nad którym Mordekaiser przejmował kontrolę. Aktualna superumiejętność przenosi bohatera i wybranego przeciwnika do innego wymiaru, gdzie ci toczą walkę. Inni bohaterowie biorący udział w grze według założeń powinni być w stanie odnotować pozycje walczących postaci za pomocą kropek.

Błąd dotyczący superumiejętności Mordekaisera

Często jednak w League of Legends zdarza się, że sposób działania danej umiejętności mija się z tym, jak ostatecznie ona działa. Wszystko za sprawą błędów, które mimo starań twórców znajdują się w ich produkcie.

Jeden gracz pokazuje klip, w którym Mordekaiser opuszcza swój wymiar w zupełnie innym miejscu od tego, w którym kropkę pokazywała gra.

Video

ZOBACZ – Riot pokazuje, jak pierwotnie wyglądała mapa do trybu ARAM w League of Legends

Warto zwrócić uwagę na to, że pozycja Nunu była odnotowywana poprawnie.

Gracze pod wpisem podzielili się innymi problemami, które są powiązane z omawianą umiejętnością Mordekaisera.

Błędem, który widziałem już kilka razy, jest to, że obie kulki są czerwone. Powodzenia w zgadywaniu, która z nich należy do Mordekaisera!

 

Miałem grę, w której kropka Morde po prostu wyparowała i śledzenie go było niemożliwe.

Ogrom komentarzy sugeruje, że nie jest to pojedynczy przypadek. Użytkownik wspomina o tym, że w każdej grze ARAM, kiedy trafiał na Mordekaisera, spotykał również błędy z nim powiązane. Riot jak dotąd nie odniósł się do problemu, więc nie wiadomo, co go powoduje i kiedy mógłby zostać on wyeliminowany.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends