w

Rekordziści League of Legends w liczbie posiadanych skórek. Po 20 sztuk na bohatera

Te postacie z LoLa mają najwięcej skinów w całej grze. Udało się dobić do 20 sztuk na głowę.


W League of Legends jest obecnie grubo ponad 1500 różnorakich skórek, które pochodzą z ponad 100 różnych serii. Riot co prawda stara się wydawać dodatki kosmetyczne do każdego championa, ale to naturalne, że pewni bohaterowie są popularniejsi, więc tworzenie skórek dla nich zwyczajnie bardziej się opłaca.

Przez lata pewne postacie przodowały, jeśli chodzi o liczbę skinów. Przez jakiś czas w topce byli m.in. Annie czy Alistar. Dawniej przewagę dawały liczne tanie skórki, dziś sytuacja się nieco odwróciła – bohaterowie na podium często mają po kilka legendarek i edycji prestiżowych.

Kto obecnie ma najwięcej skórek i ile konkretnie ich ma?

Rekordziści w kategorii liczby skórek

W sieci pojawiła się grafika, która podsumowuje to, ile skinów mają najpopularniejsi bohaterowie League of Legends. Zestawienie powstało głównie z okazji dobicia do 20 skinów u Ezreala i Miss Fortune. To właśnie ci bohaterowie mają najwięcej dodatków kosmetycznych w całej grze.

W swojej kolekcji mogą pochwalić się m.in. superskórką czy różnymi edycjami prestiżowymi.

Zaraz za nimi znajdują się Lux i Akali, które obecnie mają po 19 skórek. Trzecie miejsce jest znacznie liczniejsze, gdyż łapie się do niego aż 7 bohaterów: Ahri, Caitlyn, Ashe, Lee Sin, Vayne, Sivir oraz Riven.

Dawni rekordziści mocno spadli w rankingu. Co prawda Annie wciąż łapie się w zestawieniu, choć nie ma w nim już m.in. Alistara.

Co ciekawe, podczas gdy Ezreal czy Miss Fortune mają po 20 skinów, w grze istnieją bohaterowie, wydani prawie 10 lat temu, których liczba dodatków kosmetycznych nie przekracza 5. Przykładem jest Rek’Sai, która to pojawiła się na Summoner’s Rift w 2014 roku, a obecnie posiada 4 skórki.

Inną ciekawostką jest to, że wspomniany wyżej Alistar, który to dawniej dostawał naprawdę sporo uwagi, dziś czeka na nową skórkę od prawie 1100 dni.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends