w

Remake dźwięków Pyke w LoLu, który idealnie pasuje do tej postaci. Wszystkie wzięte z Among Us

Efekty dźwiękowe Pyke’a, których raczej nikt się nie spodziewał.


Gracze League of Legends są pomysłowi i tworzą wiele ciekawych rzeczy związanych z grą. Dobrym przykładem mogą być tutaj rosnące w popularność prezentacje przedstawiające dany styl gry lub taktykę czy nawet liczne modyfikacje postaci.

Teraz na Reddicie pojawił się mały remake Pyke stworzony na podstawie popularnego już jakiś czas temu Among Us. Chociaż został on już po części zapomniany, to jego efekty dźwiękowe zapadają w pamięć na długo i o dziwo pasują też do tej tajemniczej postaci z League of Legends.

Pyke x Among Us

Rozpruwacz z Krwawego Portu jest jedną z postaci w LoLu tworzących wokół siebie tajemniczą otoczkę. Taką samą możemy poczuć, grając w Among Us. Z tego powodu użytkownik Reddita o nicku piemann420 wpadł na ciekawy pomysł i postanowił połączyć obie te rzeczy. Wyszedł z tego Pyke cofający gracza do maja 2020 roku.

Video

Pomimo tego pasują do niego naprawdę dobrze i raczej ciężko by było znaleźć drugiego takiego championa. Być może w przyszłości powstanie jeszcze kilka takich modyfikacji zrobionych w nieco innym stylu. Szczególnie że są bardzo ciepło przyjmowane przez społeczność.

Temat z Pykiem po zaledwie 18 godzinach od jego opublikowania zdobył prawie 18 tysięcy plusów. Pokazuje to, że chociaż w Among Us nie gra już praktycznie nikt, to gracze doskonale pamiętają o produkcji InnerSlothu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends