w

Rework Volibeara już w patchu 10.10? Jego model znalazł się już na PBE, a Riot zachęca do…

W plikach gry serwerów testowych pojawił się model Volibeara.


Podobnie jak w przypadku Fiddlesticka model postaci, która już niedługo ma otrzymać aktualizację, pojawił się w plikach serwerów testowych. Ponadto jeden z Rioterów zachęca graczy do tworzenia fan artów. Wychodzi na to, że aktualizacja bohatera może nastąpić szybciej, niż wszyscy się tego spodziewali.

Jak wygląda model nowego Volibeara?

Jak prezentuje się model nowego Volibeara? Trzeba przyznać, że nie różni się nadto od grafik koncepcyjnych przedstawiających bohatera. Model wygląda naprawdę podobnie i naprawdę dobrze.

ZOBACZ – Nowe chroma skórek FPX, nowa emotka i areny TFT dodane na PBE w League of Legends

Poza samym modelem w plikach odnalezione zostało wiele efektów wizualnych, nieopisanych animacji i innych, powiązanych z postacią plików.

Społeczność jest przekonana, że jest to zapowiedź wyjścia Volibeara już w patchu, oznaczonym jako 10.10. Według harmonogramu aktualizacji będzie to w środę, 13 maja 2020. O wyjściu zmienionego bohatera świadczą również małe sugestie Riotu.

Co za tydzień! Widziałem niesamowite fanarty Volibeara szalejące po całym Twitterze. Zachęcam do dzielenia się nimi tutaj. Wiem, że zespół odpowiedzialny za Voli chętnie zobaczy, co stworzyła społeczność.

Pracownicy na swoich kontach zachęcają do dzielenia się fanartami nowej wersji postaci – ma to miejsce zazwyczaj właśnie przed wyjściem reworka.