w

Riot analizuje wpływ Małych Legend na rozgrywkę w trybie ARAM. Znikną czy zostaną na mapie?

Reklama

Riot Games o Małych Legendach w trybie ARAM.

Reklama

W czerwcu tego roku deweloper ogłosił, że stworki, które towarzyszą graczom, znikną z mapy Howling Abyss. Komunikat wywołał ogromne zamieszanie, a społeczność szybko zaczęła protestować.

Widząc to, studio wycofało się z pomysłu pozbawienia graczy Małych Legend, a projekt został poddany analizie. Postanowiono przepytać graczy, co tak właściwie o nich sądzą i na tej podstawie podjąć decyzję. Wyniki są już znane. Co czeka Małe Legendy?

ARAM bez Małych Legend

Po ogromnej fali protestów związanych z usunięciem wirtualnych towarzyszy graczy Riot Games cofnęło się o krok i poddało bardzo dokładnej analizie odczucia związane z Małymi Legendami w trybie ARAM. Okazało się, że zdecydowana większość graczy cieszy się, że są one obecne.

ZOBACZ – Kto radzi sobie najlepiej w przedsezonie 2021? Statystyki postaci z LoLa mogą zaskoczyć

Drugi powód, przez który miały być usunięte, również został obalony. Mowa o rozgrywce, która według dewelopera była nieprzejrzysta i utrudniona. Zapytani użytkownicy, tak jak poprzednio, w większości wypowiedzieli się, że nie przeszkadzają one i nie wywierają żadnego lub niewielki wpływ na grę.

Jeszcze raz porównaliśmy zatem ze sobą wyniki uzyskane na podstawie ankiet oraz wcześniej analizowane czynniki takie jak ograniczenia deweloperskie w zespole Małych Legend oraz wpływ Małych Legend na przejrzystość rozgrywki i zdaliśmy sobie sprawę, że się pomyliliśmy.

W związku z tym Riot nie przewiduje usunięcia Małych Legend w najbliżej przyszłości z ARAMów. Pamiętajmy jednak, że może się to w bliższej lub dalszej przyłości zmienić.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends