w

Riot będzie śledził buildy najlepszych graczy w LoLu, by potem proponować je w sklepie

Twórcy ogłosili, że rekomendowane przedmioty w grze będą powiązane z graczami z wyższych dywizji.

Reklama


Nie od dziś wiadomo, że początkujący lub słabsi gracze lubią radzić się tych bardziej doświadczonych, którzy wspięli się wyżej w drabince rankingowej.

Nierzadko bywa tak, że osoby z niskich rang pytają lepszych znajomych o sprawdzone buildy czy rady dotyczące konkretnego itemu. Riot o tym wie, dlatego postanowił przyjrzeć się wyborom w najwyższych dywizjach.

Buildy od graczy z wysokich dywizji

Główny projektant rozgrywki – Mark Yetter, znany jako Riot Scruffy, ogłosił, że rekomendowane itemy w grze będą teraz bazowane również na wyborach lepszych graczy.

Kolejną nowością, która pojawi się w patchu 10.25, jest to, że wdrożymy dane graczy z wysokiego poziomu, aby zasilić bazę polecanych przedmiotów w grze.

Wciąż nie jest to w 100% optymalne, ale powinno odzwierciedlać obecne trendy dotyczące tego, co osoby o wysokim poziomie umiejętności rozważają jako dobre wybory dla każdego bohatera.

System zapewne będzie doskonalony i usprawniany tak, by z czasem jak najlepiej oddawał zamysł twórców, a zarazem był pomocny wszystkim, którzy lubią bazować na polecanych przez innych buildach.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends